גביע הפדרציה ייערך ברמהש

שלב רבע גמר גביע הפדרציה בין ישראל לרוסיה יתקיים בסופו של דבר בתחילת פברואר באצטדיון קנדה. האפשרות שהיכל נוקיה יארח את המשחקים ירדה מהפרק, בשל מופע החלקה על הקרח שיתקיים במקום באותם תאריכים

יום חמישי 15 נובמבר 2007
רועי רובינשטיין

המפגש הצפוי בין ישראל ורוסיה במסגרת רבע גמר גביע הפדרציה בטניס יתקיים בסופו של דבר ב-2 וב-3 בפברואר באצטדיון קנדה הפתוח ברמת השרון, מאחר ובהיכל נוקיה יתקיים מופע החלקה על הקרח. כך הודיע היום איגוד הטניס להתאחדות הטניס הבינלאומית. באיגוד הטניס ניסו להעביר את ההתמודדות להיכל נוקיה, שמכיל 11 אלף מקומות ישיבה לאור העניין הרב שמושך המפגש, אך בסופו של דבר המחשבה לא יצאה אל הפועל. 

בעיה אותה טרם הצליחו לפתור, היא האפשרות שבמהלך המשחקים יירד גשם באצטדיון. באיגוד הטניס בוחנים כמה פתרונות בימים אלה. 

בסיום אותו שבוע בו אמורות להגיע לישראל מריה שארפובה וסבטלנה קוזנצובה למפגש עם שחר פאר וציפי אובזילר, דודי סלע, אנדיוני ונועם אוקון יארחו בשלב שמינית הגמר של גביע דיוויס את נבחרת שבדיה.

איגוד הטניס אמור להודיע עד לאמצע השבוע הבא היכן ייערך מפגש הזה. גם כאן האפשרות הנבדקת היא היכל נוקיה, אלה שהפעם איגוד הטניס עומד בפני בעיה אחרת: ב-5 וב-7 בפברואר אמורים להתקיים בהיכל משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה בכדורסל. איגוד הכדורסל בודק את האפשרות לבוא לקראת איגוד הטניס ולדחות את המשחקים לחודש מרץ, אלה שבשלב זה מכבי תל אביב מערימה קשיים בנושא. בימים הקרובים צפוי איגוד הטניס לקבל תשובות סופיות מאיגוד הכדורסל ואז יוחלט בהתאם היכן יתקיים המפגש עם שבדיה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק