מבחן נוסף

אחרי שהשיגה ניצחון מרשים במחזור הפתיחה, פולין תארח את אלופת אירופה מפורטוגל למשחק מעניין. האם האורחת תסתדר בלי הכוכב הגדול ביותר שלה?

יום חמישי 11 אוקטובר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 151 בטופס בין פולין לפורטוגל במסגרת המחזור ה-3 בליגת האומות. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון סלאסקי. (שעת סגירה 21:44).

נבחרת פולין פתחה את הקמפיין שלה עם תיקו 1:1 מול הנבחרת האיטלקית. הנבחרת ממזרח אירופה שיחקה משחק ידידות אחרי המשחק מול איטליה כשנפרדה בתיקו מול אירלנד.

פורטוגל לעומת זאת גברה על איטליה במשחק הפתיחה שלה עם 0:1 ביתי זאת אחרי תיקו עם קרואטיה במשחק ידידות. כריסטיאנו רונאלדו ימשיך להיעדר מסגל הנבחרת ויהיה מעניין לראות אם בלעדיו יצליחו החברים שלו להשיג נקודות בפולין.

פורטוגל ופולין נפגשו באליפות אירופה האחרומנ בשלב רבע הגמר אז ניצחה פורטוגל בפנדלים. ב-2006 הן נפגשו פעמיים במסגרת מוקדמות היורו ואז ניצחה פולין בבית וסיימה בתיקו בפורטוגל. פורטוגל לא ניצחה את פולין ב-16 השנים האחרונות כאשר נרשמו ביניהן שלוש תוצאות תיקו בארבעה מפגשים.

פורטוגל טובה יותר על הנייר אך לדעתנו הם יחזרו מפולין עם נקודה אחת לפני המפגש מול איטליה בחודש הבא. פולין כבר רשמה ניצחון חשוב ויודעת שתיקו לא יהיה כזה נורא.

ההימור שלנו X ביחס של 2.75.

תגובות

טלספורט בפייסבוק