ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית

ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית

הסתיים
באנפילד
2 - 2
גודוי קרוז
ספורט 1
ספורט 1, 00:00
הסתיים
הורקאן
0 - 1
אסטודיאנטס לה פלטה
אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, צפון

אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית, צפון

21:45
ספנימור טאון
-
ברדפורד
ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

ארגנטינה - גביע ארגנטינאי

23:10
אלדוסיבי
-
חימנסיה מנדוזה
פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה

פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה

הסתיים
סרו פורטניו
7 - 2
סול דה אמריקה
איטליה - איטלקית שלישית, בית א'

איטליה - איטלקית שלישית, בית א'

21:30
פרו ורצ'לי
-
וירטוס אנטלה
סקוטלנד - הליגה הסקוטית הראשונה

סקוטלנד - הליגה הסקוטית הראשונה

21:45
דנדי יונייטד
-
רוס קאונטי
סקוטלנד - הליגה הסקוטית השלישית

סקוטלנד - הליגה הסקוטית השלישית

21:45
קלייד
-
אלגין
21:45
ברוויק ריינג'רס
-
פטרהארד
צפון אירלנד - ליגה צפון אירית

צפון אירלנד - ליגה צפון אירית

21:45
באלינמה יונייטד
-
אינסטיטיוט
21:45
וורנפוינט טאון
-
קרוסיידרס
ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית שנייה

ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית שנייה

הסתיים
סרמיאנטו
0 - 0
קילמס
פנמה - ליגה פנמית - קלאוסורה

פנמה - ליגה פנמית - קלאוסורה

הסתיים
אינדפנדיינטה דה לה צ'וררה
0 - 0
קוסטה דל אסטה
ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו

21:00
בראקאס סנטרל
-
דפורטיבו אספניול
אנגליה - אנגלית דרומית מחוזית, מרכז

אנגליה - אנגלית דרומית מחוזית, מרכז

21:45
לווסטופט טאון
-
היילסאואן
21:45
קינגס לין
-
אלבצ'רץ'
21:45
לייסטון
-
סטרטפורד טאון
אנגליה - אנגלית דרומית מחוזית, דרום

אנגליה - אנגלית דרומית מחוזית, דרום

21:45
ביקונספילד
-
מרטיר טידפיל
אקוודור - אקוודור - אפרטורה

אקוודור - אקוודור - אפרטורה

הסתיים
דפורטיבו קואנקה
4 - 3
טקניקו אוניברסיטריו
ונצואלה - ונצואלה - אפרטורה

ונצואלה - ונצואלה - אפרטורה

22:00
מטרופוליטנוס
-
דפורטיבו לה גואירה
אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית

אנגליה - ליגה אנגלית מחוזית

21:45
בארנט
-
הארוגייט
קולומביה - ליגה קולומביאנית שנייה, אפרטורה

קולומביה - ליגה קולומביאנית שנייה, אפרטורה

הסתיים
קווינדיו
1 - 1
אורסומארסו
הסתיים
דפורטיבו פריירה
6 - 0
טייגרס
ישראל - ליגה א' - צפון

ישראל - ליגה א' - צפון

19:45
הפועל אום אל פאחם
-
הפועל מגדל העמק
ישראל - ליגה ב' - צפון א'

ישראל - ליגה ב' - צפון א'

15:15
מ.כ אחווה כפר מנדא
-
מועדון כדורגל צעירי טמרה
ישראל - ליגה ג' - גליל עליון

ישראל - ליגה ג' - גליל עליון

15:00
מכבי אחווה סכנין
-
אחי ביר אלמכסור
15:00
הפועל דיר חנא
-
הפועל נהריה
15:15
הפועל בני טובא זנגריה
-
הפועל תרשיחא
15:15
מ.ס חצור הגלילית
-
הפועל בני בענה
15:15
הפועל איחוד בני סמיע
-
צעירי סכנין
ישראל - ליגה ג' - דרום

ישראל - ליגה ג' - דרום

20:30
מכבי באר שבע
-
מכבי דימונה
ישראל - ליגה ג' - שרון

ישראל - ליגה ג' - שרון

15:00
בית"ר טוברוק
-
הפועל אורנית
15:00
הפועל קלנסוואה
-
הפועל ג'לג'וליה
15:00
בני טירה
-
מ.כ עירוני אריאל
15:15
הפועל פרדסייה
-
מ.ס נתניה
15:15
מ.כ כפר קאסם ניבראס
-
מ.כ בני רעננה
20:30
מכבי השרון נתניה
-
מועדון ספורטינג תל אביב
ישראל - ליגה ג' - תל אביב

ישראל - ליגה ג' - תל אביב

14:00
מ.כ. אינטר עלייה תל אביב
-
מכבי השקמה חן
14:00
הפועל רמת ישראל
-
הפועל צפרירים חולון
15:15
מכבי פרדס כץ
-
מכבי עירוני אור יהודה
19:00
אגודת ספורט חולון מור
-
מכבי ספרטק רמת גן
20:10
בני יהוד
-
אליצור יפו תל אביב
20:15
בית"ר יפו
-
עוצמה מועדון כדורגל חולון
ישראל - ליגה ג' - יזרעאל

ישראל - ליגה ג' - יזרעאל

בוטל
מ.ס כפר כמא
-
בית"ר עין מאהל
20:30
הפועל אלאתיחאד נצרת
-
מ.ס פרדס חנה כרכור
ישראל - ליגה ג' - מרכז

ישראל - ליגה ג' - מרכז

14:45
עירוני בית שמש
-
הפועל מבשרת ציון
15:00
מועדון ספורט רמלה
-
מכבי קרית עקרון אשר
15:00
הפועל טירת שלום
-
מ.ס ראשון לציון
15:15
מ.כ בית"ר יבנה
-
מ.כ צעירי לוד
15:15
בית"ר גדרה
-
מ.כ הפועל בני אשדוד
15:15
בית"ר אשדוד
-
הפועל עירוני גדרה
15:15
מועדון כדורגל אשדוד סיטי
-
הפועל מצליח
19:30
מכבי עירוני בת ים
-
הפועל רמלה
ישראל - ליגה ג' - גליל תחתון

ישראל - ליגה ג' - גליל תחתון

18:00
מכבי עירוני יפיע
-
עירוני בני שעב
כל הזכויות שמורות לחברת טלליין בע"מ וחל איסור שימוש בנתונים ללא אישור