קנאריה בונה על הפלייאוף

גראן קנאריה סבלה העונה מעומס רב בגלל השתתפותה ביורוליג וסבלה בעיקר בליגה. היא פוגשת את אנדורה כשהיא יודעת שניצחון יכול להחזיר אותה למאבק על הפלייאוף

יום ראשון 24 מרץ 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 142 בטופס בין אנדורה לבין גראן קנאריה ביתרון 3.5 נקודות במסגרת הליגה הספרדית בכדורסל. המשחק ניתן להימור סינגל.

אנדורה במקום תשיעי בעוד קנאריה רק במקום ה-14. שתי הקבוצות שיחקו בסוף השבוע באירופה, כאשר אנדורה סיימה את דרכה ביורוקאפ כשנוצחה במשחק השני בחצי הגמר של המפעל בבית מול אלבה ברלין. קנאריה הביסה בחמישי האחרון בבית את אולימפאיקוס במשחקה האחרון בבית במסגרת היורוליג.

בסיבוב הראשון קנאריה הביסה את אנדורה ללא תנאי. אנדורה מקרטעת לאחרונה, אך ניתן לייחס זאת לעומס בסדרות ההכרעה של היורוקאפ. אנדורה הייתה טובה העונה ביורוקאפ, אך דווקא לסדרות ההכרעה היא לא הגיעה בשיאה.

גראן קנאריה בשיפור ניכר לאחרונה, מאז מונה פדרו מרטינז למאמן הקבוצה לפני כשבועיים. קנאריה קבוצה הרבה יותר טובה היום, כשגם חלק משחקני הקבוצה הפצועים מתחילים לחזור בזה אחר זה. מרקוס אריקסון הסקורר השבדי מתחיל גם הוא לחזור לעצמו, אם כי קנאריה מתקשה לשלב בין היורוליג לבין הליגה הספרדית, שכן היא מדורגת עמוק בתחתית. עם זאת, כשעונת היורוליג עומדת להסתיים, קנאריה חייבת לתת את כל כולה בליגה הספרדית, כשהיא רחוקה 8 נקודות מהמקום השמיני המוביל לפלייאוף, עם 11 מחזורים לסיומה של העונה הסדירה.

קנאריה לא הולכת לוותר על מקום בפלייאוף, בעוד אנדורה מקרטעת. קנאריה אומנם חלשה העונה בליגה הספרדית, אך כאמור בתקופה האחרונה יש שיפור ניכר. הפלוס מחזק כאן על קנאריה, וההמלצה היא עליה.

ההמלצה היא 2 על גראן קנאריה

תגובות

טלספורט בפייסבוק