רמהש רוצה לסגור את הסיפור

פלייאוף ליגת העל בכדוריד מגיע לשיאו ואחרי ניצחון דחוק בבית, רמה"ש רוצה לנצח את נס ציונה ולהעפיל לחצי הגמר. נס ציונה תנסה להשתמש בבית כדי להשיג משחק שלישי ומכריע

יום שני 25 מרץ 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 147 בטופס בין א.כ נס ציונה, ביתרון שער וחצי, לבין א.ס רמת השרון במסגרת משחק מספר 2 בסדרות הפלייאוף (שלב רבע הגמר) בליגת הכדוריד. המשחק ניתן להימור סינגל.

רמת השרון סיימה את העונה הסדירה במקום הרביעי, בעוד הכתומים מנס ציונה סיימו במקום החמישי. במהלך העונה הסדירה כל קבוצה ניצחה בחוץ האחת את השניה, ובגמר גביע איגוד השופטים במשחקי קדם העונה, רמת השרון ניצחה את נס ציונה בגמר שנערך באולמה הביתי של רמת השרון.

רמת השרון בכושר מצוין, ולמעשה למעט הפסד בית למכבי ראשון, רמת השרון ניצחה את כל משחקיה בסיבוב השני. היא ניצחה כאמור בשישי האחרון בבית את נס ציונה, במשחק הראשון בסדרה של הטוב משלושה משחקים, אך עשתה זאת בקושי רב עם 27:28 דחוק. לובמיר יוסיץ' של רמת השרון היה מצוין עם שמונה שערים, כמו כן חן פומרנץ (הוזמן מחדש לסגל נבחרת ישראל) עם שישה שערים בלטו ברמת השרון.

ניבו לוי הוביל את נס ציונה במשחק הראשון עם שבעה שערים. עומרי גדות, דדי פרץ, ושלומי צייטלר עם 4 שערים כל אחד מציגים כדוריד מצוין ובעיקר לוחמני. ניבו לוי הסקורר הגדול של ליגת העל, היה פצוע לא מעט במהלך העונה, אם כי הוא כשיר היום לחלוטין ונס ציונה תלויה בו לא מעט. הזר היחיד של נס ציונה, אליס ממיטיש היה חלש מאד בשישי האחרון בלי שערים (0 מ-3) והערב עומרי מיימון מאמן הקבוצה יצטרך את ממיטיש בשיאו, כי הפסד ונס ציונה בחוץ.

אורן מאירוביץ' שוערה של נס ציונה היה מצוין בשישי האחרון עם 43 אחוזי עצירה. רמת השרון התקשתה לנצח בשישי האחרון בבית, והערב אצל נס ציונה צפויה להתקשות אף יותר.

ההמלצה היא 1 על נס ציונה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק