ברוקלין לא ויתרה על הפלייאוף

הנטס יפגשו את מילווקי, שכבר הבטיחה את המקום הראשון במזרח. הבאקס פצועים ויתנו מנוחה לכוכבים, אך האם ברוקלין תצליח להתעלות ברגע האמת?

שבת 06 אפריל 2019
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 329 בטופס בין מילווקי באקס לבין ברוקלין נטס, ביתרון של 6 נקודות במסגרת ה-NBA. המשחק ניתן להימור סינגל.

מילווקי הבטיחה את המקום הראשון במזרח, ולמעשה בכל הליגה, ותגיע למשחק אחרי ניצחון גדול על יריבה חזקה במזרח, פילדלפיה. יאניס אנטטקונמפו הוביל עם 45 נקודות, וג'ורג' היל הוסיף 20. מלקולם ברוגדון פצוע, כמו גם פאו גאסול וניקולה מירוטיץ'. ארסן איליאסובה וטוני סנל בספק. בכל אופן, במילווקי צפויים להוריד בעומס ולתת מנוחה לשחקנים המרכזיים.

ברוקלין עדיין נאבקת על מקום בפלייאוף וזה למעשה משחק המפתח שלה. היא תגיע למשחק אחרי הפסד בטורונטו וכשהיא יודעת שניצחון פה יכול לסדר לה אפילו את המקום השישי במזרח, והימנעות ממפגש מול מילווקי או טורונטו בסיבוב הראשון. דיאנג'לו ראסל בעונת השיא שלו קלע 27 נקודות בהפסד לטורונטו, ינסה להתעלות פה. אלן קראב לא ישחק במשחק הזה.

ברוקלין עמדה בליין בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים שלה. בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים של ברוקלין בחוץ המשחק הסתיים באובר נקודות, וכך גם בארבעת המשחקים האחרונים של מילווקי.

שתי הקבוצות הללו יעילות מאוד התקפית, כך שאפשר להסתכל פה גם על אובר. מעבר לכך, ברוקלין זקוקה לניצחון הרבה יותר, ובכל מקרה תעמוד בליין.

ההימור שלנו הוא 2 על ברוקלין +6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק