בווינר מעריכים: בארסה ויובה יעלו לשלב הבא

יחסי ההימורים של מועצת ההימורים לערב המסקרן מראים כי הקטאלנים והגברת הזקנה מועמדים ודאיים לעלייה לחצי הגמר. מסי ורונאלדו פייבוריטים לכבוש את השערים הראשונים

יום שלישי 16 אפריל 2019
מערכת TELESPORT
משחקי הגומלין בשני משחקים בשלב רבע הגמר של ליגת האלופות ייערכו הערב (16.4, 22:00) ויפגישו בין מנצ'סטר יונייטד לבין ברצלונה (ביתרון של 0:1), ובין יובנטוס לבין אייאקס, אחרי שנפרדו במשחק הראשון בשוויון 1:1.

על פי מומחי ה-Winner, במשחק בין ברצלונה ליונייטד צפויים הקטאלנים לצאת עם ידם על העליונה בסיום ה-90 דקות עם יחס של פי 1.3 למול 6 לניצחונה של יונייטד. תוצאת תיקו מוערכת בפי 4.2. את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של ברצלונה מוביל לאו מסי עם יחס של פי 3.5, אחריו נמצא לואיס סוארז עם יחס של פי 4 ובמקום השלישי נמצא קוטיניו עם יחס של פי 6.5 לחובבי ההימורים האקזוטיים, מי שיבחר להמר כי סרחיו בוסקטס יבקיע את השער הראשון עבור הקטאלנים יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 21.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של יונייטד מוביל רומלו לוקאקו עם יחס של פי 6 ואחריו נמצאים מרקוס רשפורד ואנתוני מרסיאל עם יחס של פי 8 כל אחד. מי שיבחר להמר כי הבלם השבדי ויקטור נילסון לינדלוף יבקיע את השער הראשון עבור יונייטד, יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 23.

במשחק בין יובנטוס לאייאקס מעריכים מומחי ה-Winner כי הגברת הזקנה לא צפויה להיתקל במכשול והיחס לניצחונה עומד על כ-1.5 למול ניצחונה של אייאקס שמוערך בפי 4.5. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.5. בצד האיטלקי ניצב בראש הטבלה מספר 7 האימתני כריסטיאנו רונאלדו עם יחס של פי 3, אחריו דיאבלה עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי פרדריקו ברנארדסקי עם יחס של פי 8. מי שיבחר להמר כי לאונרדו בונוצ'י יבקיע את השער הראשון עבור יובנטוס יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 22.

בצד ההולנדי ניצב בראש טבלת המבקיעים דושאן טאדיץ' עם יחס של פי 7, אחריו נמצאים דוד נרס וחכים זייך עם יחס של פי 9 כל אחד. מי שיבחר להמר כי מתייס דה ליחט יבקיע את השער הראשון עבור אייאקס יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 25.

תגובות

טלספורט בפייסבוק