ססארי תפתח חזק מול חולון

אחרי המשחק מול קרשיאקה, שנפתח רע עבור האיטלקים, הם למדו את הלקח ולא ירצו להיכנס לאותו בור מול חולון. פניני וקליין, שגמרו את העונה, ייעדרו

יום רביעי 17 אפריל 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 205 בטופס - רבע ראשון בין ססארי לבין הפועל חולון ביתרון 3 נקודות. המשחק ניתן להימור סינגל.

ססארי ניצחה את חולון במפגש הראשון בחוץ בשבוע שעבר. ברבע הראשון אומנם ססארי נוצחה בתוצאה 22:25, אך היא ניצחה את המשחק בסופו של דבר בחמש נקודות הפרש. בתחילת השבוע ססארי המשיכה לנצח בליגה המקומית, כשהביסה את אבלינו.

חולון לא שיחקה מאז הפסד הבית לססארי, והיא למשחק הערב בכושר הכי רע שלה מתחילת העונה, עם ניצחון בודד בששת משחקיה האחרונים. אם לא די בכך, חולון תחסר למשחק את טי ג'יי קליין וגיא פניני שגמרו את העונה, והעומס על שחקני חולון מתחיל לתת אותותיו בשליש האחרון של העונה.

בשונה מקבוצות אחרות בליגת העל שפעלו נכון תוך כדי תנועה, חולון לא התחזקה כראוי, עוד מהפציעה של קאליף וויאט שגמר גם הוא את העונה. ססארי אמורה לנצח רבע ראשון מעל 3 הפרש והסיבה לכך פשוטה - ססארי מתכוונת להפיק לקח ממשחק הבית שלה מול קרשיאקה בסיבוב הקודם, אז עלתה לשחק בשאננות וזלזול, במה שנתן לקרשיאקה יתרון דו ספרתי כבר ברבע הראשון. ססארי ניצחה לבסוף את המשחק ההוא, אך מתכוונת ללחוץ למן הפתיחה על חולון ולא לתת לה יותר מידי מרחב.

ההמלצה היא רבע ראשון ססארי -3 , הימור סינגל 1.8.

תגובות

טלספורט בפייסבוק