אבי היה 80 אחוז מחיי

ביברס נאתכח, שאיבד את אביו בשבוע שעבר, עדיין מתקשה לעכל זאת: הוא היה כל עולמי. על העידוד והתמיכה מהפועל ת"א: הם מחזקים אותי. על הקהל: ריגשו אותי עד דמעות

יום שני 07 אפריל 2008
אשר גולדברג

ביברס נאתכו, הקשר הצעיר והמבטיח של הפועל תל אביב, איבד את אביו, אכרם נאתכו ביום חמישי האחרון. מכה קשה נפלה לא רק במשפחת נאתכו האבלה, אלא גם בכל משפחת הפועל תל אביב במתחם חודרוב בתל אביב.

במשחק הניצחון אמש (1:3) של הפועל תל אביב מול בית"ר ירושלים, היה נאתכו בחדר ההלבשה וביקש מחבריו לקבוצה לשחק בשבילו ובשביל אבא שלו. המצב לא קל אצל ביברס, לאבד אבא, בדיוק בזמן שהילד החל לפרוח במועדון האדום.

המשפחה האדומה הבטיחה ללוות את הילד הצעיר והמבטיח במצבו הלא פשוט. נאתכו עצמו עדיין בתקופה שӑירה: "צפיתי במשחק בבית, אבל דירבנתי את השחקנים כדי לנצח את בית"ר ואני שמח שעשינו זאת. זה ריגש אותי שהקהל שר לכבודי במשחק, והכינו שלט ענק עבורי".

אביו של ביברס נאתכו היה כל עולמו, מהרגע הראשון שהילד הצעיר נגע בכדורגߜ: "אבא שלי היה שמונים אחוז מהחיים שלי. אין מה לעשות, הוא לימד אותי הכל, אני מקווה לא לאכזב אותו. אני אוהב אותו, והייתי רוצה שיראה אותי כובש שער".

מה יקרה לגבי המשך: "אני מקוה שמה שעברתי בימים האחרונים רק יחזק וייתן לי כח. אבא שלי הۙה גאה לראות את כולם מתארחים אצלו בבית וכעת אני מקווה שהוא יראה אותי מתחתן והוא ישמח. אני מודה לכולם שתומכים בי ברגעים קשים" - סיכם נאתכו בהתרגשות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק