קיל במשחק על החיים

קיל צריכה ניצחון על פלנסבורג המוליכה והאלופה כדי להישאר במאבק האליפות, זאת לפני משחק חשוב בגביע איצ'ף. לאלופה תוכניות משלה

יום ראשון 12 מאי 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 51 בטופס בין קיל לבין פלנסבורג, ביתרון של 1.5 שערים, במסגרת המחזור ה-31 בבונדסליגה. המשחק ניתן להימור סינגל.

רגע לפני סיומה של העונה, האליפות של פלנסבורג, שבמקום הראשון, צריכה לעבור דרך קיל שבמקום השני. ניצחון בית של קיל ישווה את מספר הנקודות לפלנסבורג, שעלולה להיכנס ללחץ עצום במחזורים האחרונים כדי לא למעוד בעוד משחק, אם כי לפלנסבורג משחק חסר. עם זאת, ניצחון של קיל יפתח לחלוטין את המאבק על צלחת האליפות.

בסיבוב הראשון פלנסבורג ניצחה בבית את קיל בתוצאה 25:26, כשפלנסבורג בעונה מצוינת, בה נוצחה רק במשחק אחד למגדבורג. לקיל שלושה הפסדים, והיא תשחק בהמשך השבוע בחצי גמר גביע איצ'ף, כשתתארח אצל הולסטברו מדנמרק. זהו הדרבי הגדול של גרמניה, ויהיה זה הדרבי ה-99, כשקיל מובילה 35:58, כשעוד חמישה מפגשים הסתיימו בשוויון. קיל לא הצליחה לנצח את פלנסבורג בבית בשנתיים האחרונות, וזאת לאור העובדה שנחלשה כשאיבדה את ההגמוניה בבונדלסיגה. עם זאת, קיל קבוצה הרבה יותר חזקה ובדרך לליגת האלופות לעונה הבאה.

קיל כבר מוכנה לעונה הבאה כשהחתימה מספר שחקני כדוריד מהטובים בעולם. צמד המקומיים של קיל רון דמקה הצעיר וסטפן וינהולד אקס פלנסבורג בכושר הבקעה יוצא מהכלל, ולא מעט יהיה תלוי בדובניאק הקפטן הקרואטי של קיל. הארנה ספארקסן אולמה הביתי של קיל יהיה מלא מעל 10 אלף אוהדי קיל, שמחכה כבר הרבה זמן לאלופה פלנסבורג.

פלנסבורג נכשלה מוקדם יותר העונה בליגת האלופות כשנוצחה בצמד משחקי בית וחוץ מול וספרם, ג'ים גודיפרדסון שחקנה השבדי של פלנסבורג פצוע ולא ישחק. לקיל יש הזדמנות בלתי חוזרת להישאר במאבק האליפות חזק, כשניצחון מעל שער אחד, יכול לתת לה יתרון מכריע במידה ולשתי הקבוצות יהיו את אותו מספר הנקודות בסוף העונה (תרחיש ריאלי ביותר). קיל משחקת בבית, בכושר מצוין, במשחק מכריע, ומאחורי הקבוצה צבא ענק של אוהדים.

ההמלצה היא 1 על קיל -1.5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק