בווינר קבעו: מנצ'סטר סיטי תהיה אלופה

הסיטיזנס מקבלים יחס של 1.05 לניצחון חוץ על ברייטון. ליברפול פייבוריטית לנצח את וולבס, אך זה עלול שלא להספיק. סלאח ואגוארו פייבוריטים לכבוש ראשונים. ומה עם קומפאני?

יום ראשון 12 מאי 2019
מערכת TELESPORT
המחזור האחרון של הליגה האנגלית בכדורגל יתקיים היום (ראשון, 17:00) כאשר עונה שלמה מתנקזת ל-90 דקות של הכרעה. שתי הקבוצות הטובות ביותר באנגליה, מנצ'סטר סיטי וליברפול, ינסו כל אחת לזכות בסיום הערב בתואר הנחשק – אלופת הפריימר ליג.

על פי מומחי ה-Winner, מנצ'סטר סיטי לא צפויה להיתקל במכשול בדרכה להגשמת המטרה והזכייה בתואר כאשר היחס על ניצחונה עומד על פי 1.05 למול ניצחונה של ברייטון שעומד על פי 11. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 7.5.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של הסיטיזנס מוביל קון אגוארו עם יחס של פי 3.5, אחריו ראחים סטרלינג עם יחס של פי 4 ובמקום השלישי לירוי סאנה עם יחס של פי 5. מי שיבחר להמר כי וינסנט קומפני יהיה מבקיע השער הראשון בצד של סיטי יכפיל את סכום הימורו בפי 22.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של השחפים מוביל גלאן מארי עם יחס של פי 6.5, אחריו פסקאל גרוס עם יחס של 7.5 ובמקום השלישי סולי מארץ' עם יחס של פי 10. מי שיבחר להמר כי דפאי יהיה מבקיע השער הראשון עבור ברייטון יזכה להכפיל את סכום הימורו בפי 21.

לאחר שהדהימה את כל אירופה במחזור האחרון של ליגת האלופות, תנסה ליברפול להדהים גם את הממלכה המאוחדת כאשר תארח את וולבס הערב. על פי מומחי ה-Winner, ליברפול צפויה לטייל במגרשה הביתי כאשר היחס על ניצחונה עומד על פי 1.15 למול יחס של פי 8.7 לניצחונה של וולבס. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 5.2.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של ליברפול מוביל החלוץ המצרי מוחמד סלאח עם יחס של פי 3.5, אחריו סאדיו מאנה עם יחס של פי 4 ובמקום השלישי דניאל סטארידג' עם יחס של פי 4.5. מי שיבחר להמר על פאביניו כמבקיע השער הראשון בצד של ליברפול יכפיל את סכום הימורו בפי 20.

תגובות

טלספורט בפייסבוק