1

קולמה ויבוריאן בדרך לחיפה

במכבי חיפה מכוונים גבוה בעונה הבאה: יבוריאן וקולמה הם בראש רשימת השחקנים שהמאמן המיועד, אלישע לוי ירצה לראות בקבוצתו החדשה. מאור בוזגלו נכלל גם הוא בפאזל של האחרון

יום רביעי 09 אפריל 2008
אשר גולדברג
 במכבי חיפה יודעים שהם יצטרכו לעשות חריש עמוק בתוך הסגל שלהם לקראת העונה הבאה, בעוד שהקבוצה מהכרמל מתקשה לתרגם את היכולת המקצועית שלה לנקודות, מאחורי הקלעים עובדים כבר אלישע לוי ועוזרו, דארסליה במלוא המרץ.

היום נפגשו מנכ"ל הקבוצה, איתמר צ'יזיק והמאמן העתידי של הקבוצה, אלישע לוי לשיחה כללית בה הוצגו היעדים של המאמן בקווים כלליים. בין היתר בשיחה בין השניים דەבר על השחקנים הפוטנצילם, שירצה אלישע לראות בשורותיו.

השחקן הראשון שירצה לראות אלישע לוי יהיה ג'ון קולמה, הקולומביאני שמשחק תחתיו כבר שנתיים רצופות ומציג יכולת מצוינת בקישור האחורי. בעמדת החלוץ ירצה לראות לוי את איליה יבוראין הארמני, שמספߧ את הסחורה בכול קבוצה בה שיחק.

למעשה, במידה וחיפה תגיע לעמק השווה עם אביו של מאור בוזגלו באשר לתנאיו בקבוצה, תשלים חיפה קו קדמי, שכמעט כולו תוצרת סכנין. אחד השיקולים להביא את החלוץ הארמני הוא התיאום המדהים שיש בינו לבין מאור בוזגלו המוכשר.

כבר בימים הקרובים צפויה הנהלת מכבי חיפה לפנות באופן רשמי אל יו"ר בני סכנין, מאזן גנאיים ולבדוק את אופציית הרכישה של השניים. בסכנין מודעים כבר להתעניינות של ראשי מכבי חיפה לגבי שחקניה המובילים.

כפי שמסתמן כרגע, סכנין לߐ תחזיק שחקנים בכוח, אך תדרוש עבורם פיצוי גבוה מין הצפוי או לחליפין תעדיף שחקנים תוצרת חיפה וכסף עבור קולמה ויבוראין. השמות שסכנין תרצה לראות בשורותיה יהיו הבלם, שי מימון והחלוץ תומר חמד, שפורח במכבי הרצליה.

בנוסף לשניים, הקבוצה מעירĠהכרמל תיתן לסכנין זכות ראשונים על שחקנים שלא יקלטו בקבוצה בעונת ההכנה.כמו כן מדובר על פיצוי כספי של 400 אלף דולר, כשגם מכבי נתניה כבר העבירה מסרים שהיא רוצה להיכנס למו"מ בנושא ג'ון קולמה. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק