1

עוד דרבי בעיר הסרטים

לקראת סיום העונה הסדירה, עוד דרבי בהוליווד, פעם היה זה מאבק עצום היום זה עוד ניצחון ללייקרס. דאלאס והג'אז במאבק ישיר ומעניין וגם גולדן סטייט מול דנבר

יום רביעי 09 אפריל 2008
מערכת TELESPŏRT
 יום חמישי מגיע והעונה מתקרבת לסיומה. דאלאס במאבק ישיר מול יוטה, המאבריקס חייבים עוד ניצחונות כדי אולי לגנוב מקום בדירוג. גם גולדן סטייט נאבקת עם דנבר על המקום השמיני בדירוג והדרבי הגדול בל.א. 

משחק מספר 59: דאלאס מאבריקס - יוטה ג'אז

התקווה של דאלאס מאבריקס לסיים במקום השישי מתרחק. הקבוצה כעת עם שני ניצחונות רצופים, אבל עדיין רחוקה עד 4 משחקים מהסנאס. יוטה מנגד, במקום הרביעי בטבלה עם מאז כמעט זהה ליוסטון והלייקרס. ממש צמוד שם. 

יוטה ג'אז השיגה ארבע ניצחונות רצופים: ניו אורלינס בחוץ, סן אנטוניו בבית, מינסוטה אף בבית וגם את וושינגטון בסולט לייק. שתי הקבוצות בכושר מצויין וקשה לדעת מי בהחלט תנצח. בשלושת המפשים העונה ניצחה דאלאס רק פעם אחӪ במשחק צמוד, ויוטה השיגה פעמיים ניצחון. 

המשחק הפעם בביתה של המאבריקס, שהוכיח כי ביתי הוא מבצרי. 32 ניצחונות מול שבעה הפסדים בלבד. לג'אז יש רק 22 הפסדים מול 16 ניצחונות במשחקי החוץ. ההימור: 1

משחק מסӤר 88: גולדן סטייט ווריורס - דנבר נאגטס

שתי הקבוצות אשר נאבקות על הכרטיס השמיני לפלייאוף, יפגשו למשחק מרתק וחשוב מאין כמוהו. הווריורס השיגו ניצחון אחד אחרון מול סקרמנטו קינגס, שהסתיים בתוצאה הגבוהה 132:140. מנגד דנבר גם כן ניצחה בחוץ ېת ל.א קליפרס 99:117.

מאזן משחקי הבית של גולדן סטייט מעמיד קבוצה שהפסידה רק 12 פעמים מתוך 26 ניצחונות. יריבתה דנבר השיגה 16 ניצחונות מול 23 הפסדים. 

העונה נפגשו שתי הקבוצות שלוש פעמים, כאשר דנבר ניצחה פעמיים, משחק בית ומשחק חוץ. וגולדן סטייט ניצחה בחוץ בחודש דצמבר בשנה שעברה 95:105. ההימור: 2

משחק מספר 90: לוס אנג'לס קליפרס - לוס אנג'לס לייקרס

הדרבי של עיר הסרטים, מה עוד אפשר לבקש לפני תום העונה הסדירה. למרות שהקליפרס רחוקה מהפלייאוף, הכבוד מונח כאן על כף המאזניים. מנגד הלייקרס לא תרצה לאבד את המקום השלישי ותנסה לשוב ולנצח לאחר ההפסד האחרון מול פורטלנד בחוץ.

העונה נפגשו שתי הקבוצות שלוש פעמים, כאשר הלייקרס ניצחו בכל מפגש ומפגש. מה שמעניין בכל מפגש הקליפרס לא עברו את 100 הנקודות, בהשווה ללייקרס שכן עשו זאת. ההימור: 2

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק