2

ישראל רוצה בק טו בק

נבחרת ישראל, אלופת אירופה המכהנת עד גיל 20, רוצה לנצח את ספרד ולרשום זכייה שנייה ברציפות בטורניר. אבדיה ומדר יובילו מצד אחד, מרטינס יהיה האיש בצד השני

יום ראשון 21 יולי 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 230 בטופס בין נבחרת ישראל לבין נבחרת ספרד, ביתרון של 2 נקודות, במסגרת גמר היורובאסקט עד גיל 20. המשחק ניתן להימור סינגל.

זהו גמר שלישי ברצף לנבחרת הישראלית. לפני שנתיים נוצחה בגמר מול המארחת דאז יוון, ולפני שנה הביסה בגמר את קרואטיה כדי לרשום תואר היסטורי. אמש הביסו הישראלים את צרפת והמשיכו את הטורניר הגדול שלהם. לפני כן, הביסה ישראל גם את ליטא החזקה, שהייתה מועמדת חזקה לזכייה, ברבע הגמר ואת מונטנגרו בשמינית.

ישראל משחקת טוב ומעל לציפיות בתחילת הטורניר. הכוכב דני אבדיה הוא מהבודדים שנשארו מהסגל של שנה שעברה, והוא מוביל את הנבחרת עם ים מדר, שנותן גם הוא טורניר גדול. אבדיה קלע אמש 26 נקודות והוביל את הנבחרת לניצחון על הצרפתים, אך הוא ומדר לא לבד, כשגם רז אדם ועידו אלבר הנפלאים נותנים טורניר נהדר. הנבחרת חזרה מפיגור מוקדם של 11 נקודות מול צרפת והראתה שוב אופי, למרות שהפסידה בריבאונד 42:33. לצרפתים לא היה סיכוי מול התקפות המעבר של ישראל, שעלתה בטירוף עם האנרגיות של הקהל וניצלה זאת כדי לנצח.

מנגד, ספרד הייתה גדולה אמש על גרמניה וניצלה את החולשה של פיליפ הרנקוב כוכב הגרמנים. ספרד שלטה מתחת לסלים עם 33:52 בריבאונד, כשקרלוס אלוקאן וסרג'י מרטינס בלטו אצל הספרדים. השניים משחקים בבוגרים של ברצלונה וריאל מדריד, ולנבחרת יהיה לא פשוט לעצור אותם.

נבחרת ישראל מצוינת במהלך הטורניר, טובה יותר מכל הנבחרות האחרות. גם יתרון הביתיות והאופי החזק ישפיעו והישראלים אמורים לנצח מעל הליין הנמוך. ישראל אמורה להגן על התואר ולעשות זאת בסטייל.

ההימור שלנו הוא 1 על ישראל -2.

תגובות

טלספורט בפייסבוק