עיניים לרבע

ארגנטינה ופולין ייפגשו למשחק שיכריע מי תעלה לרבע הגמר באליפות העולם. שתי הנבחרות מרשימות מאוד עד כה, אך האם הארגנטינאים העדיפים ינצחו את הליין?

יום ראשון 08 ספטמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 65 בטופס בין פולין, ביתרון של 8 נקודות, לבין ארגנטינה, במסגרת שלב הבתים השני באליפות העולם בכדורסל הנערכת בסין. המשחק ניתן להימור סינגל.

שתי הנבחרות טרם רשמו הפסד בתחרות. ארגנטינה הביסה שלשום את ונצואלה, בעוד פולין ניצחה את רוסיה אחרי שחזרה מפיגור דו ספרתי. שתי הנבחרות נראו מצוין בשלב הבתים הראשון. ארגנטינה רשמה ניצחון מרשים על רוסיה החזקה גם היא, בעוד פולין ניצחה נבחרות כמו חוף השנהב, ונצואלה ואת סין המארחת.

פולין ניצחה את רוסיה אחרי שחזרה מפיגור דו ספרתי והיא הראתה המון אופי. מרקוס סלוטר המתאזרח דוחף את הנבחרת יחד עם אדם וישנייבסקי.

ארגנטינה מציגה את פקונדו קמפאצו ולואיס סקולה שאמורים להוביל אותה, והיא מסתמנת כאחת הנבחרות החזקות בטורניר. אחרי שהיו חששות לגבי הדור הארגנטינאי שאחרי סקולה (שעדיין בנבחרת אך בשלהי הקריירה) וג'ינובילי, נראה שמדובר בנבחרת שיכולה להגיע רחוק מאוד.

נבחרת שתנצח תעלה ל-8 הגדולות, וארגנטינה נראית מוכנה לכך הרבה יותר. לפולין יהיה קשה לעמוד בליין, בטח לאור סוג המשחק של ארגנטינה, שכולל מעברים מהירים וריצות.

ההימור שלנו הוא על ארגנטינה -8.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק