התהפכו היוצרות

סלובניה סבלה מפתיחת קמפיין גרועה, בדיוק הפוך מנבחרת ישראל. כעת הן נפגשות למשחק על שש נקודות שעשוי להכריע לא מעט. איך זה יסתיים?

יום שני 09 ספטמבר 2019
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין סלובניה לישראל במסגרת המחזור ה-6 בבית 1 של מוקדמות יורו 2020. המשחק ניתן להימור סינגל. (שעת סגירה 21:44)

סלובניה החלה את הקמפיין עם שתי נקודות אחרי שלושה משחקים כשרשמה תיקו עם ישראל בחוץ, תיקו ביתי עם צפון מקדוניה והפסד לאוסטריה. לאחר מכן יצאה ללטביה וניצחה 0:5 וביום שישי האחרון גברה בבית 0:2 על פולין החזקה. זה היה ניצחון ביתי ראשון שלה אחרי רצף רע של שישה משחקים ללא אחד שכזה.

יריבתה במשחק הזה תהיה נבחרת ישראל שחזרה לגודל הטבעי שלה. החבורה של אנדראס הרצוג פתחה את הקמפיין עם תיקו ביתי מול סלובניה, ניצחון גדול על אוסטריה ועוד ניצחון בלטביה. לאחר מכן חזרה לעצמה עם הפסד בפולין ותיקו בחמישי האחרון בבית מול צפון מקדוניה. בחוץ הנבחרת שלנו מתקשה מסורתית והפעם מחכה לה משימה קשה במיוחד מול המומנטום הסלובני.

שתי הנבחרות נפגשו לאחרונה כאמור בסיבוב הראשון בתיקו בסמי עופר, כשקודם לכן הן התחרו באותו בית מוקדמות של יורו 2004. אז המשחק בישראל הסתיים בתיקו ובחוץ הפסדנו 3:1.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.70.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק