2

ראש בראש

שתיים מהנבחרות החזקות בעולם, ארה"ב וצרפת, ייפגשו ברבע גמר אליפות העולם. דונובן מיטשל, שמוביל את האמריקאים, יפגוש את חברו לקבוצה, רודי גובר. צרפת היא האנדרדוג, אך האם זה יעזור לה?

יום רביעי 11 ספטמבר 2019
יובל נבו
המלצת ווינר למשחק מספר 56 בטופס בין ארה"ב לבין צרפת, ביתרון של 8 נקודות, במסגרת רבע גמר אליפות העולם הנערכת בסין. המשחק ניתן להימור סינגל.

ארה"ב בלתי מנוצחת באליפות, היא פתחה בצורה מגומגמת, אך ממשחק למשחק היא נראית טוב יותר. היא נראתה מצוין מול יוון, ואפילו טוב יותר מול ברזיל, והעובדה שסרביה הודחה, הופכת אותה לפייבוריטית בולטת לזהב. ג'ייסון טייטום בספק למשחק. דונובן מיטשל וקמבה ווקר מובילים את הנבחרת המגוונת הזו.

מנגד, צרפת היא נבחרת חזקה, אך לא יציבה. היא מאוכזבת מאוד לאחר ההפסד לאוסטרליה והיא תנסה לבצע פה סנסציה שתשלח אותה לחצי הגמר על חשבון הנבחרת הטובה בעולם. נאנדו דה קולו מוביל את הנבחרת ביחד עם רודי גובר (חברו לקבוצה של מיטשל ביוטה) ואוון פורנייה.

צרפת נבחרת לא יציבה, אך דווקא ללא הלחץ הזה היא תוכל אולי לשחק טוב יותר. מדובר בנבחרת אתלטית שמשחקת מהר בדיוק כמו ארה"ב. העובדה שסרביה הודחה הופכת את ארה"ב למועמדת הבולטת לאליפות, במה שייתכן שיוסיף לחץ. ארה"ב אמורה לנצח, אך מתחת לליין.

ההימור שלנו הוא 2 על צרפת +8.

תגובות

טלספורט בפייסבוק