2

ידידות? שערים!

גרמניה וארגנטינה ייפגשו למשחק ידידות בדורטמונד, עם כמה משחקים עמוסי שערים לאחרונה. שתיהן חסרות את הכוכבים, מה שככל הנראה יפתח את המשחק

יום רביעי 09 אוקטובר 2019
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק מספר 249 בטופס - מעל/מתחת 2.5 שערים במשחק בין גרמניה לבין ארגנטינה במסגרת משחק ידידות. המשחק ניתן להימור סינגל.

נבחרת גרמניה תארח את ארגנטינה למשחק ידידות בדורטמונד, כשהגרמנים ישחקו בעוד ארבעה ימים באסטוניה במסגרת מוקדמות היורו. ארגנטינה מנגד, עם רצף משחקי ידידות עד טורניר הקופה אמריקה, שייערך אצלה בשנה הבאה.

הגרמנים מגיעים למשחק אחרי ארבעה ניצחונות והפסד, עם מבול של שערים במשחקים שלהם. ארגנטינה מנגד, אחרי ניצחון 0:4 על מקסיקו בחודש שעבר, אחרי תיקו ללא שערים מול צ'ילה. הנבחרת הגרמנית תשחק ללא כמה מהכוכבים שלה, כולל לירוי סאנה, אנטוניו רודיגר, לאון גורצקה, ניקו שולץ, ג'וליאן דרקסלר, תילו קרר וקווין טראפ. אצל הארגנטינאים ייעדרו ליונל מסי, סרחיו אגוארו ואנחל די מריה.

מדובר במשחק ידידות, אך שתי הנבחרות רואות במשחק הזה לא מעט. שתיהן נפגשו מספר פעמים במשחקי המונדיאל, כולל גמרים, והיריבות בין השתיים ארוכת שנים. הגרמנים מקבלים יחס נמוך של 1.65, ולא שווה לגעת ביחסים כאלו במשחקי ידידות. הימור לא רע על המשחק הזה הוא מעל 2.5 שערים, כשנראה ששתי הקבוצות יכבשו כאן שערים והמשחק יוכרע לכאן או לכאן.

ההימור שלנו הוא מעל 2.5 שערים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק