6

רביבו נטש את בלומפילד

אכזבה גדולה במ.ס אשדוד מהשחקנים ומניהול המשחק. חיים רביבו עזב את בלומӤילד, כשמאמן בולגריה אוכזב קשות מיכולתו של מקרייב: "החלוץ נראה כבד ולא מחובר למשחק"

שבת 12 אפריל 2008
אשר גולדברג

במחזור הבא תארח מועדון ספורט אשדוד את האלופה בית"ר ירושלים, בצל החשש הגדול שהקבוצה בדרך לליגה הלאומית, זאת אחרי אפטיות, חוסר ריכוז ויכולת קבוצתית חלשה ביותר.

הסיפור הגדול שייך לבעלים חיים רביבו, שלכל אורך המשחק נשמע ונראה עצבני וכעוס ואחרי שאחיו דוד הוחלף בצורה תמוהה על ידי המאמן אלון חזן, עזב רביבו את איצטדיון בלומפילד. מקורביו של רביבו טוענים: "חיים מאוכזב קשות מהשחקנים ומהדברים שהצוות המקצועי ברשותו של אלון חזן̠מתנהגת, דווקא כשהקבוצה הייתה צריכה לנצח".

בקבוצה חוששים מאוד מהמשחק מול בית"ר ירושלים בעוד שבועיים. משחק שמוגדר קריטי ויכול לסמן את הנפילה לליגה הלאומית אם הקבוצה לא תנצח, זאת לנוכח המשחקים בינם לבין עצמם של היריבות בתחתית, שיצברו נקודוӪ.

מאמן נבחרת בולגריה, פנב, שהגיע לבלומפילד כדי לצפות ולעקוב אחרי דימיטאר מקרייב, לנוכח השמועות על יכולתו  שמצדיקה זימון לנבחרת בולגריה, ישב מאוכזב ביציע. פנב אמר לסובבים אותו: "מקרייב היה כבד, לא מחובר למשחק ויכולתו אינߔ מצדיקה זימון קרוב לנבחרת הלאומית".

תגובות

טלספורט בפייסבוק