c

הטור היומי של TELESPORT: ידידות או לא להיות

כמה משחקי ידידות מעניינים משבדיה מעטרים את הטור היומי שלנו. ההמלצות המפורטות והאיכותיות ביותר גם לליגות הזניחות יותר

יום רביעי 25 מרץ 2020
מערכת TELESPORT
טלספורט הוא אתר הבית של מהמרי הספורט בישראל. מזה שנים שאנו באתר ממליצים, מעדכנים ונותנים לקהל שלנו את כל מה שהוא צריך על מנת שיוכל להמר בצורה אידאלית. כעת, ניתן לכם את הטור היומי שלנו, עם הסבר קצר, למי שרוצה לקבל טיפ מנצח לקראת הערב.

לנדסקרונה - תורנס

20:00 - ידידות שבדיה - לפני שנתיים שיחקה לנדסקרונה בליגה השניה, אך היא נשרה לליגה השלישית ובעונה שעברה הצליחה לסיים במקום השני בטבלה, אך במשחק הפליאוף מול אוסטרס, היא הפסידה ונותרה בליגה השניה. היא תשחק היום משחק ידידות מול תורנס, שסיימה את העונה שעברה במקום ה-12 בליגה השלישית, רק 3 נקודות מעל הקו האדום. לנדסקרונה שיחקה שני משחקי ידידות בחודש שעבר. היא ניצחה 0:2 את הבידורב וסיימה בתיקו מול טרלבורג. תורנס מנגד, אחרי ניצחון במשחק ידידות מול איי.אף.קיי. במפגשים בין השתיים בעונה שעברה, 1:1 בתורנס ו-3:0 ללנדסקרונה בבית. לקראת העונה החדשה, החתימה לנדסקרונה את פרדונסה שהגיע מפאלקנברג והשאילה את קביסט מוארברג ואת מארנסון מטרלבורג. את הקבוצה עזב הסרבי ארסניבייץ, לאיי.אף.קיי ואנדרייקה שעזב לאלפסבורג מהליגה הראשונה. תורנס מנגד, שיחררה את אלי דהיני שעבר לטרנבלורג ואת קינאדר שחתם באנגלהולם. הקבוצה צירפה בהעברות חופשיות את זארדאן ואת סקולנד שהגיעו מאיי.אף.קיי, טראן הגיע מקריסטינסאנד ולינדל מלידקופינג. מלך השערים של לנדסקרונה בעונה שעברה הוא לינוס אולסון שכבש תשעה שערים, בצמוד אליו ישחקו אליסון ויאנסן שכבשו שמונה שערים כל אחד. אצל תורנס, מלך השערים בעונה שעברה הוא דילן קוסיק שכבש שבעה שערים. המועצה מעניקה יחס של 1.30 על לנדסקרונה שלדעתי, תנצח את משחק הידידות הזה. היא רוצה כבר בתום העונה הזו, לסיים מקום אחד יותר גבוה מהעונה שעברה. ההימור שלי, לנדסקרונה תנצח את המשחק הזה לפחות בהפרש של שני שערים, מה שיתן יחס של 1.85. כיאות למשחקי הידידות של הימים האחרונים, שתי הקבוצות לדעתי יכבשו כאן שערים, מה שיתן יחסים נמוכים של 1.35 על שתיהן כובשות ו-1.40 אם לנדסקרונה תספוג שער. אני לא שולל כאן משחק עם 4 שערים לפחות (יחס של 1.75 על כך.

סנדסבורו - אינגלסטאד

20:00 - ידידות שבדיה - הנתונים היחידים שאני יכול לתת לכם לגבי המשחק הזה הם אלו. סנדסבורו משחקת בליגה השביעית של שבדיה שנקראת Div5. היא תשחק מול אינגלסטאד שמשחקת בליגה השישית, הלא היא Div4. אני יכול לזרוק לכם פה את שמות השחקנים שמשחקים בשתי הקבוצות האלו, אבל זה יהיה חסר משמעות. אין תיעוד נורמלי על מה הקבוצות האלו עשו בעונה שעברה ולכן, מציע לכם שלא לקחת כאן שום צד. מבחינת ההיגיון, אינגלסטאד טובה יותר, ליגה מעל סנדסבורו ולכן היחס עליה הוא 1.30. במשחקים מהסוג הזה, רק בשביל ההנאה, אולי כדאי להמר על כמות השערים ולכן מעל 1.5 במחצית נקבל יחס של 1.40 כשניסיון על יחס אחר במחצית, ייתן יחס גבוה של 3.25.

אוסקרהמנס - אלמבודה/לינדריד

20:00 - ידידות שבדיה - אוסקרהמנס סיימה את העונה שעברה במקום ה-13 בליגה השלישית בשבדיה כשהיא שיחקה בשני משחקי פליאוף מול קבוצה מהליגה הרביעית והצליחה לשרוד. היא תשחק היום למשחק ידידות מול אלמבודה, קבוצה מהליגה הרביעית שסיימה במקום ה-11 בעונה שעברה. זהו המשחק הראשון של השתיים מאז תום העונה שעברה. מדובר בשתי קבוצות מאוד חלשות, כל אחת ביחס לליגה שלה. בכדי שאוסקרהמנס תוכל לשרוד את העונה הנוכחית ולא להתמודד שוב בתחתית, היא צירפה לסגל שלה לא מעט שחקנים, חלקם מליגות בכירות. דובריביץ הגיע מאלסונד, מוחמדזאדה מקלמאר, סטידהל הגיע מאטבידאברגס, גם לינדקביטס הגיע מקלמאר. הקבוצה שיחררה את פרדריך ואת קארלסון כאשר אדביץ חזר לאוסטרס. אלמבודה מנגד, קבוצה עניה מאוד, נשארה כמעט כפי שהיתה בעונה שעברה. את הקבוצה עזב ססבוינה שעבר לקאלסקרונה ואל הקבוצה הגיע באגרפלדט מורנאמו. כוכב הקבוצה של אוסקרהמנס הוא החלוץ כריסטנסן, שכבש 12 שערים בעונה שעברה, בקישור יש להם את יאגברינק שכבש שבעה שערים בעונה שעברה. גם המגן פרסון סקורר לא קטן עם חמישה שערים משלו. מבחינת הרשת, אלמבודה קבוצה מאוד חובבנית, עד כדי כך שנתונים על שחקנים שקיימים אצלה, כמעט ולא קיימים. היחסים במועצה בהתאם כאשר 1.30 על אוסקרהמנס שלדעתי תנצח את המשחק הזה ואם כבר יש ליגה שלמה שמפרידה בין השתיים, אז יחס של 1.85 על ניצחון מעל גול.. נראה לי מציאה ששווה לנסות אותה. בנוסף, מעל 1.5 שערים במחצית הראשונה ביחס של 1.80, עדיין זה משחק ידידות ושערים, יהיו בו. הימור ביחס גבוה שאולי הייתי מנסה, זה אם אוסקרהמנס תשמור על שער נקי.. היחס על כך יתן פי 2.20. גבוה ומסוכן, אך אפשרי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק