כבר לא ידידים

קלמאר תארח את יונקופינג למשחק ידידות בין שתי קבוצות מהליגה העליונה בשבדיה. יונקופינג תנסה לנקום אחרי שהובסה 5:0 על ידי קלמאר לפני כחודש

יום חמישי 26 מרץ 2020
אסף שלו, אסף שלו
המלצת ווינר למשחק מספר 17 בטופס בין קלמאר לבין יונקופינג במסגרת משחק ידידות בשבדיה. המשחק ניתן להימור סינגל.

סוף כל סוף יש לנו משחק בין שתי קבוצות מהליגות הבכירות בשבדיה. כן, זה עדיין משחק ידידות, אך מדובר בשתי קבוצות שרוב המהמרים על הליגה השבדית, מכירים. קלמאר סיימה את העונה שעברה במקום ה-14 בליגה הבכירה, בזמן שיונקופינג סיימה במקום הרביעי בליגה השניה, רחוקה רק 2 נקודות מבראג שהצליחה להתברג למשחקי הפליאוף לעליה. המפגש האחרון בין השתיים היה לפני חודש בדיוק, משחק במסגרת גביע הליגה השבדי שהסתיים באופן חד צדדי, 0:5 לקלמאר.

השתיים שיחקו ביחד בעונת 17/18, אז הייתה זו דווקא יונקופינג שניצחה בשני המפגשים, 1:3 בחוץ ו-0:2 בבית, אך לרוע מזלה היא סיימה במקום ה-14 שהוביל אותה לפלייאוף התחתון ושם היא הפסידה וירידה לליגה השניה. לקראת העונה החדשה, קלמאר התחזקה במספר שחקנים, בינהם אינגלסון השבדי שהושאל מאודינזה האיטלקית. ישראלסון הגיע מולרנגה הנורבגית ורינג הגיע מגרימסבי. מנגד, הקבוצה גם שיחררה לא מעט שחקנים, בינהם את ג'ייקובסן שעבר לנורקופינג, אדריאן למאלמו, מאנס לאלפסבורג, סודרקוויסט לטרלבורג ואגרדיוס, עבר לליבורנו האיטלקית.

יונקופינג מצידה שיחררה שלושה שחקנים שלה לאסיריסקה, בינהם את סמיילי האנגלי, שכבש עשרה שערים בעונה שעברה ואת פטרוביץ ואת שילמון. קוזיקה עבר לדיורגרדן ויאלו עבר לגטבורג. מנגד, הקבוצה החתימה את אמונדי מברויפוקרנה, את מארקז ממאלמו ומספרד, הגיע השבדי רודלבאד שלא ממש הועיל שם. יונקופינג תמשיך לבנות העונה על אדין חמדוביץ שכבש 15 שערים בעונה שעברה, שחקן מצוין שהגיע לפני שנתיים מגאיש. קלמאר מנגד, בונה על פרולינג, החלוץ הצעיר שלה שכבש חמישה שערים בעונה שעברה.

שתי הקבוצות מגיעות למשחק היום אחרי מספר משחקים בחודש האחרון. בזמן שקלמאר שיחקה שלושה משחקי גביע, בהם היא ניצחה 0:3 את אורגרטיה, 0:5 את יונקופינג והפסידה 1:3 לקלמאר, גם יונקופינג שיחקה משחקי גביע ומלבד התבוסה לקלמאר, היא סיימה בתיקו מול סולנה וניצחה את אורגרטינה. שתי הקבוצות אגב שיחקו משחק ידידות לפני מספר ימים. קלמאר הביסה בקלות, 1:4 את אורברו בזמן שיונקופינג, הובסה 6:1 מול האקן.

המשחק יתקיים במגרשה הביתי של קלמאר ולמרות שהיא לא הרשימה בעונה שעברה, נראה ע'פ משחקיה עד כה בגביע שהיא אכן מוכנה לעונה החדשה. יונקופינג מנגד, עם הגנה חלשה מאוד. קלמאר לדעתי תנצח את המשחק הזה ואפילו מעל גול. אם זה קרה ובקלות, 0:5 לפני חודש, אין סיבה שזה לא יקרה שוב. ניצחון מעל גול, ביחס של פי 2.00, ניצחון במחצית השנייה ביחס של 1.60 ואפילו הימור בו יובקעו יותר שערים במחצית השניה, ביחס של 1.80.
מי תנצח
קלמאר
יונקופינג
Created with QuizMaker

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק