2

הטור היומי של TELESPORT: גל של משחקים

המומחים של TELESPORT מספקים המלצות מפורטות ואיכותיות על כל המשחקים שנמצאים היום בתוכניה

יום רביעי 08 אפריל 2020
טלספורט הוא אתר הבית של מהמרי הספורט בישראל. מזה שנים שאנו באתר ממליצים, מעדכנים ונותנים לקהל שלנו את כל מה שהוא צריך על מנת שיוכל להמר בצורה אידאלית. כעת, ניתן לכם את הטור היומי שלנו, עם הסבר קצר, למי שרוצה לקבל טיפ מנצח לקראת הערב.

סלביה מוזיר - באטה בוריסוב

אחרי שהדיחה בקלות את דניאפרו ברבע הגמר עם ניצחונות 3:0 בחוץ ו-3:0 בבית, תשחק סלביה מוזיר מול באטה בוריסוב בחצי הגמר, כשבאטה הדיחה את דינמו מינסק עם 3:2 בבית ו-2:1 בחוץ. את העונה הזו פתחה סלביה מוזיר עם הפסד חוץ 3:1 מול סלוטסק כשלאחר מכן, היא גברה בבית 2:1 על באטה בוריסוב ו-2:0 במחזור האחרון בחוץ מול דינמו ברסט. באטה מנגד, פתחה רע את העונה עם שני הפסדים, 3:1 מול בגו מינסק ו-2:1 מול סלביה מוזיר וכשחזרה לבית, ניצחה בקושי, 1:0 את רו ברסט. בעונה שעברה ניצחה באטה בוריסוב את סלביה מוזיר בשני מפגשי הליגה, 2:1 בחוץ ו-4:0 בבית כשלמעשה, לפני ההפסד בליגה השנה, היא ניצחה אותה בארבעה משחקים רצופים, במהלכם היא כבשה מולה 14 שערים וספגה ממנה רק שער אחד בלבד. מדובר בחצי גמר הגביע, צמד משחקים, בית וחוץ ולמרות שבאטה בוריסוב אחרי ניצחון, אני לא מקל ראש בסלביה מוזיר שנראית לא רע עד כה בליגה. הימור על סלביה עם הפלוס, ביחס של 1.65 כשלדעתי, נראה שערים משני הכיוונים והיחס על כך עומד על 1.50.

דינמו ברסט - שחטיאר סוליגורק

דינמו מברסט העפילה לחצי הגמר אחרי צמד משחקים עלוב מול איסלוץ'. בשני המפגשים, תיקו 0-0 משעמם וניצחון בסופו של דבר בפנדלים. היא תפגוש היום בחצי גמר הגביע את שחטיאר שהדיחה את טורפדו בלז, עם ניצחונות 2:0 בבית ו-1:0 בחוץ. את העונה הזו פתחה ברסט עם תיקו מול סמולביצקי, ניצחון חוץ דחוק מול סלוטסק ובמחזור האחרון, הפסד ביתי, 2:1 מול סלביה מוזיר. שחטיאר מנגד, פתחה עם הפסד 1:0 לבלז, ניצחון 2:0 מול גורדויה בחוץ ותיקו ללא שערים מול גרודנו במחזור השלישי. השתיים כבר נפגשו למשחק אחד העונה, זה היה משחק הסופר קאפ. דינמו ברסט היא האלופה, שחטיאר היא מחזיקת הגביע. במשחק הסופר קאפ הזה ניצחה ברסט 2:0 כשבעונה שעברה, שני המפגשים בין השתיים, הסתיימו בתוצאות תיקו. למעשה, ארבעה מפגשים רצופים בין השתיים לא הוכרעו עד למשחק הסופר קאפ בין השתיים העונה. זהו כאמור המשחק הראשון מבין שניים ודינמו ברסט מקבלת יחס ממש גבוה של פי 2.00. זה נכון שהיא לא פתחה את העונה בליגה בצורה הכי טוב אבל גם שחטיאר, עם מאזן זהה לה, לא יותר טובה ממנה, לדעתי. יחס של 2.00 על האלופה בבית, לדעתי שווה לקחת את ההימור הזה. בנוסף, מתחת ל-2.5 שערים ביחס של 1.40 כשלדעתי ברסט מסוגלת לשמור על שער נקי, מה שיתן לנו יחס של 2.15 אם ברסט לא תספוג ויחס של 1.55 אם אחת מהשתיים, לא תבקיע.

דושבאנה 83 - איסטיקלול

מדובר במשחק השלמה למחזור הראשון בליגה בטג'יקיסטן שנדחה, בעקבות משחקה של איסטיקלול בסופר קאפ הטג'יקיסטני, בוא היא ניצחה את סגניתה. איסטיקלול האלופה, תצא למשחק חוץ מול דושביין שהעפילה מהליגה השניה בתום העונה שעברה. איסטיקלול היא הקבוצה החזקה ביותר כיום במדינה, קבוצה שזכתה בשש אליפויות ברצף ובשמונה אליפויות בעשר השנים האחרונות. איסטיקלול מנגד, סיימה שלישית בעונה שעברה בליגה השניה והעפילה לליגה הראשונה כשמלך השערים שלה בעונהש עברה היה אלשיבק ראדידבקוב, שכבש 13 שערים. אצל איסטיקלול מנגד, כיכב בעונהש עברה שרידין בובוב עם 16 שערים. בסגל של איסטיקלול יש מספר זרים שנחשבים לעילוי במדינה. רוסלן קוריאן הארמני בחוד לצידו של בובוב כשבקישור יש את סולימאנוב מרוסיה ואת צ'אציק הסרבי. בהגנה שלהם משחק לארין האוקראיני כששוער הקבוצה הוא סטוסיץ מסרביה. איסטיקלול הפסידה בעונה שעברה פעמיים בלבד לצד 16 ניצחונות ב-21 משחקי ליגה. ב-10 משחקי חוץ, היא ניצחה בשמונה משחקים, לצד תיקו והפסד בודד ביחס שערים 35-12. הקבוצה כבשה בסך הכול 60 שערים. אז כן, מדובר בסך הכול במחזור הראשון וכבר למדנו על הבשר שלנו בבלארוס, איך הפתעות יכולות ליפול. עם זאת.. לא נחפש הפתעה בגזרה של איסטיקלול שלדעתי, אמורה לפתוח את העונה מול העולה החדשה, ברגל ימין. ניצחון מעל גול, גם בחוץ, ביחס של 1.70. אגב, ממוצע השערים של איסטיקלול בעשרת משחקי החוץ האחרונים שלה במסגרת הליגה, עומד על 3.5 שערים למשחק. אני לא שולל כאן 4+ שערים, ביחס של 1.80. התוצאה 3:1 או 4:0 נראית סבירה בהחלט.

סבאנאס - מוניסיפל ג'אלפה - X (יחס 2.70)

סבאנאס סוגרת את טבלת הליגה עם 10 נקודות, רחוקה 8 נקודות מהמקום השישי שמוביל לפליאוף הגמר. ג'אלפה מנגד, במקום החמישי, רחוקה 6 נק' מהמקום השני שמוביל ישירות לחצי גמר פליאוף האליפות, כשהיא עדיין רחוקה מלהבטיח את מקומה גם בפליאוף. ג'אלפה ניצחה רק פעם אחת בתשעת משחקי החוץ האחרוניםש לה, סבאנאס עם ניצחון בודד בתשעת משחקי הבית האחרונים שלה. בסיבוב הראשון, ניצחה 1:0 לג'אלפה בבית, שהובסה בביקור האחרון שלה בעונה שעברה בסבאנאס, 3:0. יהיה משחק צמוד, כאשר שתי הקבוצות מחפשות נקודות. ההימור שלי, תוצאת תיקו.

מנגואה - אוקוטל (1+) - 1 (יחס 1.60)

מנגואה מוליכה את הטבלה ביתרון של 3 נק' בלבד על המקום השלישי, כשהיא אחרי תיקו מול האלופה אסטלי ותיקו מול ריאל מדריז, ללא ספק איבוד נקודות קריטי מצידה. היא תארח היום את אוקוטל שמדורגת במקום התשיעי בטבלה, רחוקה 8 נק' מהמקום שמוביל לפליאוף הגמר. בסיבוב הראשון ניצחה אוקוטל 3:1 במגרשה כשהביקורים האחרונים שלה אצל מנגואה, לא הסתיימו בצורה מוצלחת למדי ובהפסדים צורבים. מנגואה חייבת את הנקודות אחרי איבוד 4 נק' בשני המחזורים האחרונים וניצחון מעל גול כאן, לדעתי יגיע.

דיריאנג'ן - צ'ינאנדגה / מעל 2.5 (יחס 1.50)

אחרי שניצחה במשחק חשוב את וולטר פרטי, הובסה דיריאנג'ן ליובנטוס, 3:0 בחוץ ופיספסה הזדמנות להיצמד לאסטלי ומנגואה בצמרת הליגה. כרגע היא שלישית עם 27 נק', עדיין בעמדה מצוינת לקראת סיום העונה ומשחקי פליאוף האליפות. דיריאנג'ן תארח היום את צ'ינאנדגה שמדרוגת במקום השישי בטבלה עם 18 נק', כשהיא אחרי שני ניצחונות רצופים מול ג'אלפה ומול יובנטוס, אחרי שהובסה 7:0 מול וולטר פרטי. דיריאנג'ן בבית עם שבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה, צ'נאנדגה עם ניצחון בודד במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה, בארבעה היא הפסידה. בסיבוב הראשון, 1:0 לדיריאנג'ן בחוץ, כשהיא גברה על צ'ינאדנגה בארבעה מחמשת המפגשים האחרונים בין השתיים. לדעתי דיריאנג'ן תנצח, אבל היחס 1.30 בלבד. לדעתי שווה לנסות מעל 2.5 שערים ביחס של 1.50 ופחות לקחת סיכון על ניצחון מעל גול.

וולטר פרטי - ריאל מדריז - 1 (יחס 1.45)

וולטר פרטי רבעית בטבלה עם 21 נק', רחוקה 5 נק' מהמקום השביעי, שם נמצאת ריאל מדריז, שנאבקת גם היא על מקום שמוביל לפליאוף האליפות. פרטי ניצחה בשני משחקי הבית האחרונים שלה כשהיא הביסה את צ'יאנדגה 7:0 ולאחר מכן, 1:0 קטן מול אסטלי האלופה כשבין לבין היא הפסידה מול דיריאנג'ן בחוץ. מדריז מנגד, שמינית, רחוקה 4 נק' ממקום שמוביל לפליאוף האליפות. היא אחרי תיקו מול המוליכה מנגואה בבית אחרי שהפסידה לסוגרת הטבלה סבאנאס, 2:1 בחוץ. בסיבוב הראשון ניצחה פרטי 2:1 במדריז כשכל חמשת המפגשים האחרונים בין השתיים, במגרשה של פרטי, הסתיימו בתוצאות תיקו. למאמינים בסטטיסטיקה, שווה לנסות תיקו, אך לדעתי, פרטי תנצח את המשחק הזה. מדריז חלשה מאוד בחוץ, היא הפסידה בכל ששת משחקי החוץ האחרונים שלה. פרטי מנגד, ניצחה בארבעה מששת משחקי הבית האחרונים שלה. היחס לצערנו, עומד על 1.45 בלבד.

ריאל אסטלי - יובנטוס (1+) - 1 (יחס 2.10)

אחרי שני משחקי חוץ רצופים, חוזרת אסטלי לבית. היא איבדה לא פחות מחמש נקודות בשני המחזורים האחרונים עם תיקו מול מנגואה והפסד מול וולטר פרטי. אסטלי היא האלופה להזכירכם, כשהיא בפיגור של 3 נק' מתחת למנגואה כשדיריאנג'ן נושפת לה בעורף במקום השלישי. יובנטוס, מולה היא תשחק היום מדורגת במקום השביעי, רחוקה 2 נק' מהמקום שמוביל לפליאוף האליפות. יובנטוס אחרי 3:0 מרשים מול דיריאנג'ן בבית, אחרי שהפסידה בשני משחקי חוץ רצופים כשלמעשה, היא הפסידה בחמישה משחקי חוץ במהלך שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה, במהלכם היא כבשה פעמיים בלבד. בסיבוב הראשון, תיקו ללא שערים במגרשה של יובנטוס, שהפסידה בכל שבעת הביקורים האחרונים שלה אצל אסטלי ובחלקם, גם הפסידה מעל גול. היחס על הפסד שכזה, עומד על 2.10 ולדעתי, שווה לנסות אותו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק