2

הטור היומי של TELESPORT: דאבל צ'כי

שני משחקי ידידות ייערכו היום בצ'כיה, ימים ספורים לפני החזרה של הכדורגל המקומי. TELESPORT ממשיך להיות האתר היחיד שמעניק לכם המלצות מפורטות על המשחקים הבולטים בליין

יום רביעי 20 מאי 2020
מערכת TELESPORT
שני משחקי ידידות ייערכו היום בצ'כיה, ימים ספורים לפני החזרה של הכדורגל המקומי. TELESPORT ממשיך להיות האתר היחיד שמעניק לכם המלצות מפורטות על המשחקים הבולטים בליין.

ברנו – ז'לין (12:00)

ברנו מדורגת במקום השלישי בליגה השניה בצ'כיה, והיא תארח היום את ז'לין שמדורגת במקום ה-14 בליגה הראשונה. השתיים אחרי מספר משחקי ידידות כשברנו הפסידה לסיגמה אולומוץ פעמיים באותו יום, 2:0 ו-3:1 וכמה ימים לפני כן, היא ניצחה את אוניקוב מהליגה שלה, 0:6 בבית. ז'לין מנגד, אחרי שני נצחונות רצופים, 1:3 מול טרינץ ו-1:4 מול האנאקה. המפגש האחרון בין השתיים היה מפגש ידידות לפני שנה שהסתיים בניצחונה של ברנו, כשבמסגרת הליגה הן שיחקו ביחס לפני שלוש שנים בליגה הראשונה, אז ניצחה ז'לין בבית וסיימה בתיקו בברנו, שירדה ליגה בתום אותה עונה. זה לא שז'לין קבוצה חזקה יותר מברנו, אך היא במומנטום טוב במשחקי הידידות שלה. ברנו הפסידה פעמיים באותו יום ולא בטוח שהיא תוציא משהו מהמשחק הזה, למרות שהמועצה הולכת ונותנת יתרון לברנו. יחס של 1.55 על זלין עם הפלוס כשלאמיצים, 2.40 בישיר.

בודיוביצה – פלזן (17:00)

בודיוביצה במקום השמיני בליגה הראשונה, תארח היום למשחק ידידות את פלזן, השניה בטבלה, קבוצה חזקה מאוד. בודיוביצה שיחקה משחק ידידות לפני שבוע מול טאבורסקו מהליגה השלישית, אותה היא ניצחה דיי בקלות, בתוצאה 1:5. באותו הזמן, פלזן שיחקה באותו היום, שני משחקי ידידות מול דוקלה פראג, אותה היא ניצחה בקלות, 1:3 ולאחר מכן את פריבראם וגם אותה היא הביסה, בתוצאה 0:4. מפגשי הליגה בין השתיים העונה הסתיימו בניצחונות של פלזן, 0:3 בחוץ ו-0:1 בבית כשפלזן גברה על בודיוביצה בכל תשעת המפגשים האחרונים בין השתיים וב-11 מ-12 המפגשים האחרונים ביניהן. המועצה מפנקת ביחס של 1.50 לניצחון חוץ של פלזן ולמאמינים, יחס של 2.30 לניצחון מעל גול. אחרי הכול, יש פערי איכות בין השתיים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק