6

המלך מחפש את הכתר

הלילה הסיבוב השני של הפלייאוף יצא לדרך כשיוסۘון רוקטס תארח את יוטה ג'אז למשחק בו הפסד יסגור כמעט סופית את סיכוייה להעפיל לחצי גמר המערב, והוויזארדס יעשו הכול בכדי לעצור את קינג ג'יימס ולאזן את הסדרה

יום ראשון 20 אפריל 2008
מתן שמי
ליל יום שני ממשיך לספק לנו משחקי פלייאוף אדירים, ובמשחק מספר 2 יוטה ג'אז תרצה להשלים ניצחון חוץ כפול על הרוקטס בכדי להעביר את ההכרעה לביתה, וקליבלנד בראשותו של קינג ג'יימס תקווה לשמור שוב על הביתיות ולהתקרב לעבר חצי גמר המזרח.

יוסטון רוקטס יוטה ג'אז

לאחר משחק אחד בלבד בסדרה אי אפשר לדעת בוודאות מי תעפיל לשלב הבא, אך ניצחונה של קבוצת הבית הטובה ביותר בעונה הסדירה, יוטה, בביתה של יוסטון 82:93 בליל יום שבת מסמן את הג'אז כפייבוריטים להעפלה לחצי גמר המערב. 48 שעות בלבד לאחר המפגש הראשון בין השתיים, טי-מאק ויוסטון יארחו שוב את יוטה ואנדריי קירילנקו למשחק בו הרוקטס מוכרחים לנצח בכדי להישאר בחיים.

יוטה, שלא זוכה לצומת לב רבה כמו שאר אימפריות המערב, יכולה בהחלט ללכת עד הסוף בקרבות המערߑ ומאזנה במפגשים הקודמים עם יוסטון אותה היא הדיחה בדיוק באותו מעמד בעונה שעברה עומד על חמישה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים. הלילה כל הלחץ ייפול על כתפיו של טרייסי מגריידי, וכל שלמדנו לאורך כל השנים האחרונות הגארד שלא עۑר מימיו את הסיבוב הראשון בפלייאוף ייכשל במאני-טיים. ההימור: 2, היחס: 1.80.

<Ͱ align="right">קליבלנד קבלירס וושינגטון וויזארדס

"לברון ג'יימס הוא אוברייטד", כך אמר לפני כחודש הגארד של הוויזארדס, דשון סטיבנסון בן ה-27, ופתח מלחמה פסיכולוגית אדירה עם אלופת המזרח שהדיחה אשתקד את וושינגטון בדיוק באותו המעמד. במ۩חק הראשון בסדרה הנוכחית שנערך בקליבלנד, לברון ג'יימס בן ה-23 הוכיח בפעם המי יודע כמה כישרון וביטחון עצמי יש לו, כשהדף את כל הביקורות והטראש טוק שנערכו טרם הקרב על הפרקӘ ובעזרת 32 נקודות העניק ניצחון חשוב מנשוא לקבלירס.

הלילה משחק מספר 2 ייערך כמובן שוב ב-"קוויקן לואנס ארינה", וניצחון נוסף למייק בראון וחניכיו ככל הנראה ישחזר את ההיסטוריה ויאפשר לקינג ג'יימס לשלוח את יריבתו המרה הביתה כבר בסיבוב הראשון. ללא קשר לניצחון ביום שבת האחרון, בשני המפגשים בעונה הסדירה שנערӛו בביתה של קליבלנד סגנית האלופה זכתה בניצחון, ותסמכו על לברון ג'יימס הנמצא בכושר אדיר שגם הפעם זהות המנצחת לא תשתנה. ההימור: 1, היחס: 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק