אני רוצה לשחק בספרד

כוכבה של מנצ'סטר יונייטד, כריӡטיאנו רונאלדו, החל את הלוחמה הפסיכולוגית שבוע לפני המפגש המכריע מול ברצלונה: אמרתי את זה כבר מיליון פעם, אבל אני לא נביא

יום חמישי 24 אפריל 2008
אייל כהן
 הלוחמה הפסיכולוגית סביב משחק הגומלין בין מנצ'סטר יונייטד לברצלונה החל. כריסטיאנו רונאלדו, שהחמיץ את הפנדל בפתיחת המשחק בקאמפ נߕאו, שולח חיצים לכל עבר וממשיך את 'רצונו' ו'תשוקתו' לשחק בליגה הספרדית, ועוד בעיתוי כזה גורלי של העונה. 

לא ידוע מדוע כריסטיאנו רונאלדו, החליט דווקא השבוע לפתוח שוב את רצונו לשחק בליגה הספרדית. בעונה שעברה הכוכב הפורטוגלי בהחלט השתוקߧ לעבור לריאל מדריד, אבל כעת עם חוזה שמן ומבטיח של קבוצתו עד 2012, מונח כבר על השולחן. 

חלום ילדותו של המאסטרו היה לשחק בריאל מדריד: "אמרתי את זה כבר מיליון פעם, שיום אחד אשחק בליגה הספרדית. אבל אני לא נביא ולא יכול לחזות מתי זה יקרה" - אמר כריסטיאנו. 

לאחר המשחק מול ברצלונה, כריסטיאנו רונאלדו הרגיש בן בית על אדמת קאטלוניה, כאשר הסתחבק עם שוער בארסה, ויקטור ולדס, צ'אבי ודקו. בספרד דווקא רואים את השילוב של רונאלדו בחצי האי האיברי, כרומן מוצלח. ה'ߞארקה' כבר החל לפתח את הספקולציות, כיאה לתקשורת שמכבדת את עצמה. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4