בן חיים מסר גרסתו

בנוכחותו של הקפטן ג'ון טרי מסר הבלם טל בן חיים את גרסתו לאמירה סביב הגעתו לצ'לסי בעידן מוריניו. בן חיים ממתין להחלטת ההנהלה. גרנט ימריא למצעד החיים בפולין

יום שישי 25 אפריל 2008
אשר גולדברג
בצ'לסי מתכוננים לשבוע החשוב והגורלי ביותר בתולדות המועדון. המשחקיӝ בליגה נגד מנצ'סטר יונייטד והגומלין נגד ליברפול בליגת האלופות. שניהם בלונדון. בתוך ההכנות והחזרה לאימונים של צ'לסי הוזמן הבלם טל בן חיים למסור את גרסתו לראיון שנתן בשבוע שעבר בלונדון.

בן חיים התייחס לאופן הגעתו לצ'לסי בעידן הפורטגלי, ג'וߖה מוריניו, ולא כלל את אברהם גרנט כמי שבגללו בא לצ'לסי. בסיום האימון פעלו בצ'לסי להוריד את הפרשה מסדר היום כשהקפטן ג'ון טרי ושני פעילים בהנהלה זימנו את טל בן חיים לדיון בנושא האמירה והראיון שהרגיז את המנג'ר אברם גרנט. בן חיים מסר את גרסתו, כשג'ון טרי ואנשי ההנהלה שאלו את השאלות המתבקשות הרגילות.

נכון לסיום הדיון לא נמסר ע"י צ'לסי מה הוא גובה סכום הקנס בסוג ארוע ואמירה שכזו. ההחלטה בנושא היא במשותף של צ'לסי והקפטן ג'ון טרי. ההחלטה תמסר היום (שישי) או מחר לבלם הישראלי שאינו מתߕכנן להיות בסגל בשני המשחקים הקרובים. כזכור פירסמה התקשורת באנגליה שהקנס המקובל בארועים מסוג זה הוא 80 אלף פאונד.

אברם גרנט, מנג'ר צ'לסי אמור להמריא לפולין מיד לאחר המשחק מול ליברפול ולהשתתף במצעד החיים באושוויץ בירקנאו. גרנט גם אמור לנאום בטקӡ שייארך בסיומו של מצעד זה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק