6

עוד השפלה לפאר

אחרי שנוצחה אמש ע"י פטרה קביטובה וחשה ברע, הפסידה שחר פאר בשלוש מערכות גם לאיבטה בנסובה שהעלתה את הצ'כיות ליתרון 1:2 מול ישראל במפגש גביע הפדרציה. פאר: לא שכחתי לשחק טניס

יום ראשון 27 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

 שחר פאר שוב כשלה והפסידה היום לואיבטה בנסובה במשחק השלישי של נבחרת טניס הנשים במסגרת גביע הפדרציה, מול הנבחרת המקבילה של צ'כיה. התוצאה בסיום המשחק של פאר היא 2:1 לצ'כיה  

לוסי ספארובה, הטניסאית הצ'כית שהפסידה אמש לציפי אובזילר, ביקשה מקפטן הנבחרת הצ'כית לא לעלות לשחק והוחלפה ע"י איבטה בנסובה בת ה-25 המדורגת במקום ה-95 בעולם.

בצד הישראלי, עלתה שחר פאר לשחק למרות שהרגישה רע מאוד אמש לאחר ההפסד וۡבלה מכאבי בטן קשים. הטניסאית הבכירה של ישראל מאוד רוצה לתקן את הרושם שהותירה בהפסד אתמול ולעלות את ישראל ליתרון 1-2 בסיכום הכללי.

פאר היתה בסיום על סף שבירה. היא התיישבה בצידי מתחם הטניס ברמת השרון ונראתה בוכה לצד בני משפחתה.  לאחר מכן אמרה פאר: "עם כל הכבוד, מדובר בסך הכל בהפסד. אני לא אוהבת להפסיד ואני יודעת שזה מאכזב מאוד להפסיד בבית שני משחקים תוך יומיים, אבל לא שכחתי לשחק טניס. הפסדתי לשתי טניסאיות טובות. הפעם הלך לי פחות טוב. זה יכול לקרות".

פאר קמה ߑזעם ואמרה: "תכתבו מה שאתם רוצים ותכתבו עליי דברים רעים. כבר ממש לא איכפת לי".

מהלך המשחק

מערכה ראשונה

שחר פתחה טוב ושמרה על שתי משחקוני ההגשה שלה כי לעלות ל-1-2 ובמשחקון הבא ביצעה את השבירהĠהראשונה במשחק וקבעה 1-3. במצב של 2-4 לטובת פאר שברה אותה הצ'כית לראשונה במשחק, צימקה ל-3:4 ושמרה על ההגשה בכדי להשוות את התוצאה. הטניסאיות שמרו על ההגשות שלהן עד הסוף והמערכה הלכה לשובר שיוויון דרמטי בו ניצחה פאר 6:7 וקבעה 0:1 במערכות.

מערכה שניה

הצ'כית פתחה בסערה את המערכה השניה ועלתה ל-1:4 מהיר, אך שחר לא וויתרה וצימקה ל-5:3. שחר היתה חייבת לשבור את יריבתה אך בנסובה שמרה על ההגשה בכדי לנצח 3:6 ולהשוות את התוצאה ל-1:1 בסיכום הכולל.

מערכה שלישәת ומכרעת

המערכה נפתחה במשחקון הארוך ביותר של היום ולבסוף ידה של שחר היתה על העליונה בשביל לעלות ליתרון 0-1, אך הצ'כית מיד השיגה משחקון משלה והישוותה. שתי הטניסאיות המשיכו לשמור על ההגשה שלהן והתוצאה התייצבה על 2:3 לפאר ואז הגיע הרגע ߔמיוחל ופאר שברה כדי לעלות ליתרון 2:4, אלא שהצ'כית לא נשברה והשוותה ל-4:4.

בנסובה שברה את פאר ועלתה ליתרון 4:5 עם אפשרות להכריע את המשחק ואת השמחק היא הכריעה בקלות.
תגובות

טלספורט בפייסבוק