6

צ'כיה ניצחה את ישראל 3:2

שחר פאר וציפי אובזילר הפסידו 2:0 במשחק הזוגות נגד הצ'כיות בנסובה ופשקה וסיימו בת מפגש הפדרציה בהפסד מאכזב. פאר: "זה אחד ההפסדים הכואבים בחיים שלי"

יום ראשון 27 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

שחר פאר וציפי אובזילר לא הצליחו לנצח את בנסובה ופשקה במשחק הזוגות שסגר את ההתמודדות בין ישראל לצ'כיה בגביע הפדרציה. נבחרת הפדרציה של ישראל נשרה מהבית העליון של הטורניר  ותתחרה בבית השני על מקומות 9-16. 

שחר פאר שאיכזבה בטורניר עם שני הפסדים במפגש הזה אמרה בסיום המשחק: "לומדים להפסיד, היו לי הרבה הפסדים בחיים, זה אחד ההפסדים הכואבים אבל ספורטאי זה ספורטאי וצריך להמשיך הלאה" 

מהלך המשחק:<͢r/>
מערכה ראשונה: 6:4

אובזילר ופאר פתחו את המשחק טוב ושברו את הצ'כיות כבר במשחקון הראשון ועלו ליתרון 0:1 במערכה הראשונה. הצ'כיות הצליחו לשבור חזרה לאחר חוסר ריכוז של שחר ואובזילר במשחקון השני, ומיד לאחר מכן החזירו לעצמן הישראӜיות את היתרון עם שבירה נוספת ו-1:2. כמהלך המערכה גם הפעם הצליחו הצ'כיות לשבור ולהשוות ל-2:2 לאחר שחזרו מ-15:40. בשני המשחקונים הבאים שמרו שתי הנבחרות על חבטות ההגשה וכבר 3:3. הזוג הצ'כי שבר פעם נוספת את אובזילר ופאר בכדי לנצח במערכה 6:4.

מערכה שניה :6:3

גם במערכה זו לא הצליחו שחר וציפי לנצל מספר הזדמנויות לנצח במשחקון והצ'כיות שמרו על ההגשה שלהן כדי לעלות ליתרון ראשון במערכה. שחר וציפי שמרו על משחקון ההגשה שלהן ומיד לאחר מכן הצליחו לשבור את הצ'כיות במשחקון צמוד. כӞו במערכה הראשונה מיד לאחר שבירה ישראלית הצ'כיות חזרו עם שבירה משל עצמן 2:2. הצ'כיות המשיכו לשמור על משחקי ההגשה שלהן ושברו פעם נוספת את שחר וציפי בכדי לעלות ליתרון 5:3. לאחר משחקון מטורף של שחר וציפי שהגיעו למספר הזדמנויות שבירה הצליחו בסופו של דבר הצ'כיו۪ לנצח את המשחקון ואת המערכה 6:3.

תגובות

טלספורט בפייסבוק