1

משחק ההזדמנות האחרונה

הפועל ירושלים תארח את בני השרון למשחק ההזדמנות האחרונה בקרב על העליה לפיינל פור הישראלי ואנחנו בטלספורט כמו תמיד נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים.

יום ראשון 27 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
כמו תמיד בטלספורט אנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים והפעם נתמקד במשחק הסוגר את המחזור ה-23 בליגת ווינר, ליגת העל לגברים. ובמשחק השלישי בסדרת גמר הסל לנשים.

̍ משחק מס' 70: הפועל ירושלים - בני השרון (4+)

הפועל ירושלים מגיע למשחק מול בני השרון בתקופה הרעה ביותר שלה בשנים האחרונות.נכון הקבוצה האדומה מעיר הבירה אומנם זכתה בגביע המדינה השנה אבל מאז הזכיה החלה ההדרדרות. 


שתי הקבוצות מגיעות לאחר הפסדים והן רוצות להראות שעדיין יש להן את זה, בני השרון נלחמת על המקום השני בליגה וירושלמים נלחמת על האפשרות להשתתף בפיינל פור הישראלי למרות שהסיכוי של הירושלמים לא מזהיר. 

ההימור שלנו לגבי משחק זה הוא ניצחון של ירושלים מעל הליין שמגיעה עם מאמן חדש ועם אוירה חדשה בקבוצה והם לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על העונה בשלב כזה 5 מחזורים לסיום העונה הסדירה. ההימור: ̱ ביחס: 1.80

משחק מס' 62: בנות השרון - אליצור רמלה

רמלה איזנה את הסדרה לאחר ניצחון גדול 65:85 ובנות השרון חוזרות לשחק בבית במשחק השלישי כאשר הן יודעות שהפסד יתן לרמלה צ'אנס גדול לחגיגות אליפות במגרש הביתי.  בנות השרון לא תיתן לרמלה לנצח בקלות אחרי הנפילה ברמלה יחזרו הבנות לאולם היובל בהרצליה  ויתנו את הכל בכדי לנצח, לעלות ליתרון בסדרה ולכפות משחק ביתי נוסף מול רמלה. ההימור: 1 ביחס 1.8

תגובות

טלספורט בפייסבוק