1

אטלנטה שוב הדהימה

NBA: אטלנטה הדהימה שוב פעם את בוסטון, השוותו את הסדרה ל-2:2 והוכיחה כי הצעירים שלה לא יעשו חיים קלים לחבורה המנוסה מבוסטון. אורלנדו ניצחה 1:4 את הסדרה מול טורונטו, לייקרס השלימה סוויפ בדנבר

יום שלישי 29 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
 שלושה משחקים נערכו היום ב-NBA, כשבמוקד אטלנטה שוב פעם שומרת על הביתיות ומדהימה את בוסטון, משווה את הסדרה ל-2:2 ועכשיו נותר לראות האם תוכל לעשות זאת גם בחוץ. אורלנדו ניצחה את טורונטו וניצחה את הסדרה 1:4 ותחכה למנצחת בין דטרויט לפילדפיה. הלייקרס ניצחו בדנבר וסיימו כיחידים שהשלימו 0:4 חלק.

אורלנדו - טורונטו 92:102

אורלנדו מנצחת הלילה את טורונטו של אנטוני פארקר, משלימה 1:4 בסדרה וכעת היא מחכה למנצחת בין דטרוәט לבין פילדלפיה המפתיעה, שכמובן באורלנדו ישמחו לסנסציה ופגישה עם הסיקסרס בשלב הבא.

טורקוגלו היה בערב חלש למג'יק וסיים עם 12 נקודות בלבד באחוזים רעים, אבל דוויט האוורד היה שם בשביל לחפות במשחק מצוין עם 21 נקודות, 3 חסימות והוא קטף 21 כדורים חוӖרים מתוכם 10 בהתקפה.

טורונטו שמרה על המשחק צמוד במחצית הראשונה אבל עם אמצע הרבע השלישי אורלנדו רצה ומשם טורונטו כבר לא יכלה לחזור, לא שכריס בוש נעצר הערב על 16 נקודות בלבד והיה הקלע הבולט של הראפטורס.


אטלנטה - בוסטון 92:97

אם כולם דיברו על ההפתעה של פילדלפיה שניצחה פעמיים את דטרויט, אז הקבוצה הצעירה של אטלנטה מפגינה אופי רב ומנצחת פעמיים בביתה את בוסטון החזקה ומשווה את הסדרה ל-2:2.

בוסטון פתחה חזק את המשחק והוליכה 13:3, אבל אז ההוקס התעוררו ומשם לא הרפו עד לסיום המחצית, שאת הרבע הראשון אטלנטה סיימה ביתרון 5.

בבוסטון ראו שהמשחק בורח להם וברבע השלישי עצרו את אטלנטה על 14 נקודות בלבד וירדו ביתרון 10 נקודות עם סיום הרבע השלישי. אטלנטה לא ויתרה וגמלה לבוסטון על אירועי הרבע השלישי, עוצרת אותה על 17 נקודות בלבד, שבדקה האחרונה פוזי קלע 2 שלשות ושיפר את התוצאה לבוסטון שיכלה לרדת בפיגור מביך יותר.

ריי אלן סיים אצל הסלטס עם 21 נקודות, קווין גארנט הוסיף 20 ורונדו סיים עם 14 נקודות ומסר 12 אסיסטים.

ג'ו ےונסון גמר לבוסטון את המשחק שקלע 35 נקודות הלילה ומתוכם 20 ברבע האחרון. ג'וש סמית הוסיף 28 נקודות וחסם 7 כדורים.


דנבר - לוס אנג'לס 107:101

דנבר שנלחמה כדי להגיע לפלייאוף ועשתה זאת רק לקראת הסיום, קיוותӔ להוציא יותר מהסדרה הזאת. אבל שקובי בראיינט נכנס לזון אי אפשר לעצור אותו, הוא קלע 7 נקודות רצופות ברבע הרביעי בדקות ההכרעה ולקח את הלייקרס לניצחון והשלמת הסוויפ היחיד במשחקי הפלייאוף עד כה.

הלייקרס פתחו פער של 9 נקודות עם סיום הרבע ߔראשון ושמרו על התוצאה עד לסיומה של המחצית, אז ירדו ב-10 נקודות יתרון.

קובי בראינט קלע 2 נקודות בלבד ברבע השלישי ודנבר עצרה את הלוס אנג'לס על 15 נקודות בלבד בכל הרבע והמשחק נפתח ברבע הרביעי. ואז הגיע קובי.

בראינט קלע 7 נקודות רצוףȠבדקות ההכרעה והלייקרס פתחו פער של 96:91. הפער כאמור נשמק עד לסיום, שבראינט קולע ברבע הרביעי 14 נקודות, כולן בדקות האחרונות של המשחק.

גאסול הוסיף 21 נקודות ולוק וולטון קבר שלשה שגמרה את הסיכויים של דנבר לחזור למשחק בדקה האחרונה.

אۦל הנאגטס המאוכזבים סיים אלן אייברסון עם 22 נקודות, שקלע רק 8 נקודות במחצית השניה. החבר שלו לצמד, כרמלו אנטוני קלע 21 נקודות וסמית' סיים כקלע הבולט בנאגטס עם 26.


תמונות: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק