דה רידר מאותת לישראל

דניאל דה רידר, הכדורגלן יהודי - הולנדי, שסרב לפני כשנה, לבית"ר ירושלים ומכבי ת"א מאותת מבירמינגהאם. ההולנדי לא ייחשב כזר והוא יהיה מוכן להגיע לחיצה, בית"ר או מכבי ת"א.

יום רביעי 30 אפריל 2008
אשר גולדברג
 זוכרים את הקשר חלוץ דניאל דה רידר? למי ששכח, דה רידר היה מבוקש בקיץ שעבר, בבית"ר ۙרושלים ובמכבי ת"א, אותם דחה על הסף והעדיף לשחק בפרמייר ליג, בבירמינגהאם.

דה רידר ניצל מספר משחקים טובים בנבחרת הולנד הצעירה, ביורו 2007,כדי לעבור מסלטה ויגו, לבירמינגהאם של המנג'ר הסקוטי, אלכס מקליש. אלא, מתברר שזו הייתה עונת הנפל שߜ השחקן שבילה ומבלה עד עכשיו בעיקר ביציע, או על קצה ה ספסל ולפעמים אפילו בקבוצת המילואים. הכותרות הזוהרות ואפילו היח"צנות בתקשורת הישראלית, נעלמו כלא היו.

כעת בירמינגהאם, מתחתית טבלת הפרמייר ליג, רוצה לסיים את הקשר עם ההולנדי המאכזב ויש כۑר מי ששולח מסרים מכיוונו של השחקן ומספר על נכונותו להגיע לישראל, כשהפעם לא נראה שהקבוצה האנגלית תהווה מכשול כלשהו.

המסרים הועברו לגורמים הרלוונטיים במכבי ת"א, בית"ר ירושלים ומכבי חיפה. כעת אמורים יצחק שום גיורא שפיגל, רן בן שמעון ואבי נמני, אלישע לוי ויעקב שחר להחליט האם דה רידר , שלא ייחשב כזר במכסת הזרים, יגיע לישראל על תקן הכדורגלן היהודי הטוב בעולם. 

למי ששכח עד עכשיו מחזיק סבסטיאן רוזנטל בתואר זה...

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק