1

משחק מפתח

גלבוע/גליל הספיקה לנוח שלושה ימים לקראת המשחק הראשון שלה בסדרה. היא תגיע לחולון להתארח אצל הקבוצה המקומית שתשחק את משחק הרביעי תוך שישה ימים. איך זה יגמר?

יום שני 07 יוני 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין הפועל חולון לגלבוע/גליל (+3) במסגרת המשחק הראשון בסדרת חצי גמר ליגת ווינר סל. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 21:00)

הפועל חולון הצליחה להעפיל לחצי גמר הפלייאוף אחרי ניצחון 1:2 על עירוני נס ציונה. אחרי שניצחה בביתה את המשחק הראשון בשתי נקודות הפרש, היא הגיעה לנס ציונה והציגה משחק רע בו הפסידה ב-11 הפרש. למשחק השלישי הגיע עם קהל חזק שדחף אותה לניצחון ולמהפך במחצית השנייה כשבסוף ניצחה ב-9 הפרש.

הערב מחכה לה גלבוע/גליל שברב שלבי העונה הייתה מדורגת במקום השני. הקבוצה של אבישי גורדון הדיחה את הפועל ירושלים ברבע הגמר עם 0:2 אחרי שבמשחק השני בירושלים חזרה מפיגור של יותר מ-20 נקודות במהלך המחצית השנייה. היא שיחקה בפעם האחרונה ביום חמישי ולכן העייפות של חולון תבוא לידי ביטוי לקראת סוף המשחק.

הן נפגשו לא מזמן במחזור הלפני האחרון של העונה הסדירה אז ניצחה חולון בגלבוע במשחק נוח. גם בחצי גמר הליגה הבלקנית הן נפגשו בחולון למשחק צמוד אותו ניצחה חולון שהמשיכה עד לזכייה במפעל. לדעתנו הפעם גלבוע/גליל תוכל לגנוב ניצחון או לפחות לכפות משחק צמוד נוסף.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק