דרך חדשה?

פרולטר נובי סאד השיגה ניצחון ליגה ראשון במחזור הקודם אחרי פתיחת עונה רעה. השבוע היא תארח את רדניצקי שסגרה חודש לא טוב בכלל. מי תנצח כאן?

יום שני 30 אוגוסט 2021
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק בין פרולטר נובי סאד לרדניצקי 1923 במסגרת המחזור ה-7 בליגה הסרבית. המשחק ניתן להימור סינגל (שעת סגירה 18:55)

נובי סאד במקום הלפני אחרון בטבלה עם 4 נקודות. היא פתחה רע את העונה הזו עם ארבעה הפסדים ותיקו כשהניצחון הראשון שלה הגיע במחזור האחרון עם 0:1 קטן מול רדניצקי ניס.

יריבתה במשחק הזה תהיה רדניצקי שבמקום העשירי עם 7 נקודות. היא מגיעה למשחק אחרי שספגה שבעה שערים בשני המשחקים האחרונים שלה כשהיא הובסה 3:0 מול צ'וקאריקי ורשמה תיקו 4:4 משוגע מול טופולה. לפני כן היא רשמה שני הפסדים נוספים ובסך הכול היא עם שלושה הפסדים ותיקו, בארבעת המשחקים האחרונים שלה אחרי שפתחה את העונה עם שני ניצחונות.

רדניצקי היא העולה החדשה לליגה הראשונה כשלפני שלוש שנים, בעונת העליה של נובי סאד מהליגה השניה, היא הפסידה פעמיים לנובי סאד - 3:1 בחוץ ו-2:0 בבית. למעשה, היא הפסידה לה בכל שלושת המפגשים האחרונים בין השתיים. למרות הפתיחה החלשה שלה נובי סאד תקווה להמשיך את המומנטום מהמשחק האחרון שלה ולדעתנו בבית מול רדניצקי היא מסוגלת לעשות זאת.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.75.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק