מתיאוס: אני אתן את הכל

לותאר מתיאוס ערך מסיבת עיתונאים ראשונה בישראל כמאמן מכבי נתניה: המטרה היא שבית"ר לא תזכה באליפות שלישית ברציפות. יאמר: תנו כבוד למאמן. אני מנסה לבנות כאן משהו

יום שני 19 מאי 2008
אשר גולדברג

המאמן החדש של מכבי נתניה, לותאר מתיאוס ערך היום מסיבת עיתונאים ראשונה כמאמן מכבי נתניה. האירוע שנערך בעירית נתניה עניין רבים מאנשי התקשורת, למרות שאתמול כשנחת אמר מתיאוס את אותם הדברים.

מתיאוס אמר היום: "אני שמח להיות פה. באתי לעבוד קשה, אבל אני לבד לא אוכל להביא הישגים. אני אתן את הכל על מנת שמכבי נתניה תזכה באליפות אחרי 25 שנה, אבל זה תלוי גם בשחקנים. יש לנו מטרה ברורה והיא שבית"ר ירושלים לא תזכה בېליפות שלישית ברציפות. נצרף שחקנים, אבל נבחן  איזה שחקנים נשאיר בקבוצה  ואיזה יגיעו. השחקנים הצעירים צריכים להישאר, אבל ברור לנו שנצטרך להביא שחקנים אחרים  שיעזרו. צריך למצוא את הדרך הטובה יותר להביא את התוצאות הטובות ביותר. חשוב שӔאוהדים יהיו לצידנו, גם בימים הקשים".

הבעלים דניאל יאמר ביקש "לכבד את המאמן החדש. תנו לי קצת זמן. אני מנסה לבנות כאן משהו יפה. זה בהליך בנייה.  הגשמתי חלום כשהבאתי את מתיאוס. עכשיו צריך לבנות את הקבוצה היטב ולהכין אותה לעונה הבאה. אני יודע שהיו לכם ביקורות, אבל תנו קצת כבוד למאמן".

ראש העיר, מרים פייברג אכר הוסיפה,: "אנחנו מקדמים בברכה את בני הזוג יאמר.  מאז הרכישה הוא פועל במסגרת פעולות צדקה. הוא אוהב את נתניה.&n͢sp;הוא מאמץ בתי ספר לכדורגל, בעיקר של יוצאי אתיופיה. מגיע לו הרבה תודה ובעקבות כך, החלטנו להעניק לבני הזוג את התואר 'יקירי העיר נתניה'". 

גם נשיא הכבוד של נתניה, מוטל'ה שפיגלר העדיף לדבר על התקשורת:Ħnbsp; "אני מקווה ששיתוף הפעולה בין התקשורת למכבי נתניה יהיה טוב יותר מזה  שהיה בשנתיים האחרונות. צריך לזכור שדניאל אמר הביא לישראל אלוף עולם. אני לא חושב שזה צריך לפגוע בראובן עטר. יאמר החליט על שידרוג למועדון וזה לא על חשבון אף אۗד".

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

טלספורט בפייסבוק