0:1 לבוסטון בגמר המזרח

הסלטיקס גברו במשחק הראשון על דטרויט 79:88 ופתחו ברגל ימין את סדרת הגמר האזורי. גארנט#הצטיין עם 26 נקודות בשורות המנצחים. מקדייס סיים עם דאבל דאבל

יום רביעי 21 מאי 2008
מערכת TELESPORT
 סדרת גמר המזרח יצאה לפנות בוקר לדרך עם הגמר הקלאסי שכולם ציפו לו. מצד אחד דטרויט פיסטונס, אולי הקבוצה הכי מנוסה בליגה, שהפכה להיות חברת קבע במעמד גמר המזרח, ומעבר בוסטון סלטיקס, שהפעם האחרונה שהגיעה למעמד הזה היתה בימי לארי בירד.

הקרב בין ענקיות המזרח היה צמוד לכל אורכו והסתיים בניצחונה של בוסטון, 79:88 על דטרויט, מה שהקנה לה יתרון של 0:1 בסדרה, הרבה בזכות קווין גארנט, המצטיין במשחק שקלע 26 נקודות וקטף 9 ריבאונדים בתוספת ל-22 נקודות של פול פירס.

המשחק נפתח בשליטת בוסטון שפתחה בריצת 0:8 תחת אדיבותם של גארנט ופירס, אך&nbͳp;דטרויט נכנסה לאט לאט למשחק וצמצמה נזקים בדרך לסיום הרבע בפיגור מינימילי של 22:17.

הרבע השני במשחק היה צמוד כששתי הקבוצות מנצלות ערבי קליעה מצויינים מהשדה כשהם ממעטות לזרוק מהשלוש. בסיום המחצית ירדה בוסטון ביתרון 40:41 כשהכל פתוח.
̊
ברבע השלישי של המשחק הגיעה הבריחה הגדולה של הסלטיק שכללה ריצה של 4:13 בדרך ליתרון 46:54, יתרון שהצליחה לשמור עליו עד סיום המשחק כשדטרויט מתקשה לסגור אותו.

בדטרויט בלטו מעל כולם טיישון פרינט עם 16 נקודות ואנטוניו מקדייס שסיים עם דאۑל דאבל (14 נקודות ו-11 ריבאונדים).

משחק מספר שתיים בסדרה ייערך בבוסטון בלילה שבין חמישי לשישי.

תמונות: רויטרס

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק