לייקרס פתחה עם ניצחון

אחרי שכבר פיגרו בעשרים הפרש, באמצע הרבע השלۙשי, חזרו הלייקרס משום מקום והשיגו ניצחון ביתי על סן אנטוניו 85:89, במשחק הראשון של סדרת גמר המערב

יום חמישי 22 מאי 2008
נחום דידי
 לא הרבה קבוצות מסוגלות לעשות את מה שעשו חניכיו של פיל ג'קסון, לסן אנטוניוȠבמשחק הראשון שנערך לפנות בוקר, בסדרת הגמר האזורית של המערב.

 הלייקרס, שכבר פיגרו בעשרים הפרש, באמצע הרבע השלישי, עשו קאמבק אדיר בראשותו של, מי אם לא קובי בראיינט, בדרך לניצחון גדול.

קובי, שקלע רק 2 נקודות לכל אורך החצי ۔ראשון, נכנס לפעולה בחצי השני וקלע 25 נקודות בדרך למהפך הנהדר. המשחק השני בסדרה, ייערך בעוד יומיים (שישי בלילה), שיהיה משחק ביתי נוסף של הסגולים, לפני שהם יוצאים לשני משחקי חוץ בסן אנטוניו.

אחרי חצי ראשון שהתנהל בשליטתם של הספרס, ירדו סן אנטונۙו למחצית ביתרון של 51:43 ובתחילת הרבע השלישי, הם עשו ריצה נהדרת 14:2 ועלו ליתרון שיא במשחק של 20 הפרש (65:45), כשנותרו פחות מ-6 דקות לסוף הרבע השלישי.

מכאן ואילך, נכנס לפעולה בראיינט וביחד עם חבריו, עשו הלייקרס ריצה של 0-14 הקטינו ל-65:59 וברבע הרביעי, בו ספגו 13 נקודות בלבד, הם המשיכו את הקאמבק האדיר, עד שהם נטלו את ההובלה בפעם הראשונה במשחק (81:83), כשנותרו 2:42 דקות לסיום המשחק.

עד לסיום הוסיף קובי 4 נקודות ווויוציץ' הוסיף עוד שתיים בדרך לניצחון הראשון בסדרה.

בראיינט, שכאמור סיים עם 27 נקודות, הוסיף למאזנו גם תשעה אסיסטים. גאסול סיים עם 19 נקודות ושבעה כדורים חוזרים .

אצל הספרס, סיים טים דאנקן עם "דאבל דאבל", שכלל 30 נקודות ו-18 כדורים חוזרים וגם הצרפתי טוני פארקר, סייߝ עם "דאבל דאבל", שכלל 18 נקודות ועשרה כדורים חוזרים. ברוס בראון הוסיף 12 נקודות משלו.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4