6

איך לא נתמת להם את הפה?

ג'ון טרי היקר, איך לא הצלחת לסתום את הפה לכל אותם מלעיזים וקנאים שבוודאי חגגו אתמול אחר חצות? איך לא מנעת מהם את ההנאה הזו?

יום חמישי 22 מאי 2008
דורון ברגר
 איך לא סתמת להם את הפה, ג'ון?

איך לא סתמת את הפה לכל אותם אוהדים שבכו כש"המיוחד" עזב, למרות שנה קטסטרופלית של הקבוצה הכי עשירה בעולם ולמרות ש"הקבוצה הכי עשירה" של אותו מיוחד לא העפילה איתו לגמר ליגת האלופות בשלוש השנים שאימן שם.

איך לא מנעת ממאמן (לשעבר)  של נבחרת במזרח התיכון לחייך גם בתוכנית הטלביזיה הבאה ולהעליב את המאמן שלך,  שהרי סגנות באנגליה והופעה בגמר לא מספיקות למי שהחבר הכי טוב שלו לא עבר העונה אפילו סיבוב מוקדמות אחד בליגת האלופות.

איך לא גרמת לכל העיתונאים המוזרים מאנגליה לנסות להסביר לעורכים שלהם, מה פשר הידיעות שגרנט יעזוב  גם אם יביס את מנצ'סטר יונייטד בגמר וזאת אחרי שרק לפני שבועיים אותם עיתונאים פרסמו өגרנט ממשיך עוד ארבע שנים.

ואפרופו העיתונאים. איך נתת לאנשי תקשורת ישראלים רעיון לצטט עוד צהובונים בריטיים נחותים שמפרסמים שמועות על אימיילים נחותים לא פחות?

איך לא מנעת משר הספורט והתרבות לשעבר של בריטניה, דיוויד מלור, להסביר מדוӢ כינה כ"מגוחך" את הרעיון שגרנט יצליח יותר ממוריניו וזאת אחרי שתקף את המאמן הישראלי אחרי שעה של עבודה?

איך איפשרת לשחקן עבר שלא שיחק מעולם בקבוצת צמרת באירופה והוביל את נבחרת ישראל לשום מקום לכנות  את אברם גרנט "לוזר"?̼br/>
איך? איך החלקת?

תגובות

טלספורט בפייסבוק