6

אלפים חגגו בגן סאקר

חגיגות הדאבל של בית"ר ירושלים נערכו הערב בגן סאקר. אלפי אוהדים הגיעו, אייל גולן וזמרים מהשורה הראשונה הרקידו את האוהדים והשחקנים חגגו עם הגביע על הבמה

יום חמישי 22 מאי 2008
מערכת TELESPORT
חגיגות האליפות הרישמיות של בית"ר ירושלים נערכו הערב בגן סאקר לעיני אלפי אוהדים. המשטרה מעריכה כי מעל 20,000 אוהדים נכחו הערב וחגגו עד הלילה.

אייל גולן, איציק קאלה ותמיר גל הרקידו את האוהדים והשחקנים הגיעו ועלו לבמה עם הגביע, כששמעון גרשון ביצע את שיר האליפות שכתב והלחין.

ארקדי גאידמק עלה לבמה בנוסף לראיונות שהעניק ואמר: " היום אנו כולם ביחד ואני שמח על הכבוד לו זכתה ירושלים. מההתחלה אמרתי שאבۙא את הכבוד הזה לעיר ירושלים ושאנו נזכה בדאבל, זאת הייתה המטרה"

גאידמק המשיך ואמר לגבי העתיד: "אני מקווה לעתיד דומה, זה כדורגל ואי אפשר לדעת מה יהיה. אנחנו ננסה להצליח גם באירופה, אי אפשר לדעת מה יהיה מחר אך אני מקווה להישאר פה לזמן ېרוך ככל האפשר".

אריק בנאדו התייחס לאירוע לפני העלייה לבמה: "שמעון ישיר ואנחנו נדאג לעשות שמח. כיף להיות כאן היום באירוע כזה"

שמעון גרשון אמר גם הוא לפני העלייה לבמה בה הוא ביצע את שיר האליפות: "אנחנו מחכים כבר לעלות ולהרגיש את הקהל שלנו. הגיע הזמן אחרי עונה ארוכה כל כך"

מיכאל זנדברג לקראת המשחק בשבת וסיום הליגה שנגמרה מבחינת בית"ר: "את האמת שקשה להגיע למשחקים ככה בלי ראש למשחק אחרי כל החגיגות, גם בשבת שעברה הגענו עם הראש במۧום אחר אבל אנחנו נגיע בשבת ונשחק במלוא הרצינות וניהיה מוכנים"

השחקנים הוצגו אחד אחרי השני בניצוחו של דרק בואטנג לקול תשואות הקהל. שמעון גרשון ביצע את שיר האליפות וארקדי גאידמק קיבל מגן תודה וההערכה מהאוהדים.

שרית חדד על۪ה לבמה בשעה 23:00 ומשכה את החגיגות כשאלפים למרות החג לא מוכנים לעזוב את המקום ואת החגיגות אשר יימשכו אל תוך הלילה על ידי האוהדים.

צילום: בית"ר נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק