7

קדוסי סיכם בבני סכנין

החלוץ שכיכב בעונה שעברה במדי סכנין חוזר לשורותיה. גנאים יסגור עם לוזון את דמי ההעברה. יובש בנושא קולמה ויבוריאן, בקבוצה מקווים להשתחל לאופ"א

יום ראשון 25 מאי 2008
אשר גולדברג
בۑני סכנין ממתינים בדריכות ובמתח למחזור הסיום של העונה. המשחק נגד בית"ר ירושלים יבהיר אם העונה של סכנין תיחשב ענקית ותבטיח לה השתתפות בגביע אופ"א, או שהעונה תיזכר רק כסבירה ותשלח את הקבוצה כבר בתוך מספר שבועות למשחקי האינטרטוטוĠהמעייפים.

יו"ר בני סכנין, מאזן גנאים, הבהיר: "נמתין בסבלנות עוד שבוע ואז נדע את צורת ההכנות לעונה הבאה. בשבוע הבא נכריז באופן רשמי על מאמן חדש וכמובן על שחקנים שישוחררו וכאלה שיגיעו. בסה"כ היינו קרובים לאופ"א במשך כל העונהȬ נצטרך לנצח בשבת אבל גם להמתין לתוצאה של קרית שמונה נגד מכבי נתניה".

שחקן אחד שכבר סיכם בסכנין הוא החלוץ אוהד קדוסי אשר כיכב בעונה הקודמת במדי הקבוצה ואף היה אחד הגורמים המרכזיים לעלייתה לליגת העל. קדוסי עבר בתחילת העונה ל۞כבי פ"ת, אך לא הצליח לשחזר שם את יכולתו מהעונה שעברה אותה סיים כמלך השערים של הליגה הלאומית.

בנושא ג'ון קולמה ואיליה יבוריאן המועמדים למכבי חיפה ומכבי ת"א אמר היו"ר: "היו דיבורים ראשוניים ועמדתי לגבי השניים הובהרה. אך מאז חלפו כבר לא מעט ימים וכעת יש יובש כללי בעיניינם. סוד של שיתוק ושתיקה. אני לא ממהר לשום מקום וברור שהיוזמה צריכה להיות של חיפה ותל-אביב. אם השניים ישארו בבני סכנין זה בהחלט דבר טוב ומבורך. לגבי מאור בוזגלו אין לי שום קשר כיוון שבשבוע הבא חוזהו בסכנין מסתיים̦quot;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק