1

וויצ'יץ' שוחרר ממכבי תא

הסנטר הותיק, שהוביל את מכבי ת"א לשתי זכיות ביורוליג, שוחרר מהקבוצה עקב העלות הגבוהה של חוזהו. וויציץ': "מכבי תמשיך להיות הבית שלי, אמשיך להיות האוהד מספר 1 שלה"

יום שישי 30 מאי 2008
שלמה חסיד
יום אחרי אבדן האליפות לחולון, במכבי כבר חושבים על העונה הבאה. ניקולה וויצ'ۙץ',  אחד הסנטרים הגדולים בתולדות המועדון, קיבל הודעה על שחרורו מהמועדון. שכרו של וויצ'יץ' בעונה החולפת עמד על כ-1.7 מיליון דולר, שכר שבמכבי חשבו כי הוא גדול בהרבה מאשר התמורה שהאחרון יכול לתת לקבוצה.

כזכור, ניקולה נפצע במהלך העונה בברכו, עובדה שהקשתה עליו להכנס לכושר משחק ולהציג את היכולות שאנו התרגלנו לראות מאחד הסנטרים הגדולים שנראו במחוזתנו.

הקרואטי היה ממובילי הקבוצה בזכייתה ביורוליג בשנים 2004 ו-2005. כמו כן, היה נחשב לאחד הסנטרים הטובים בכדורסל האירוߤי והיו ספקולציות רבות לגבי מעבר אפשרי ל-NBA.
בנוסף נבחר לחמישיית העונה ביורוליג באותם שנים בהן זכתה מכבי בתואר האירופי.

מהנהלת מכבי ת"א נמסר כי זהו יום קשה ועצוב למועדון: "לא ניתן לתאר כמה אנו אוהבים את ניקו ומשפחתו. מכבי תל אביב רואה בניקולה וויצ'יץ' את אחד השחקנים המעולים ששיחקו במועדון מאז ומעולם. גדולתו באה לידי ביטוי לא רק ביכולת המשחק המופלאה שלו, אלא גם בהתנהגות ובאישיות יוצאות הדופן שלו".

תגובתו של ניקەלה וויצ'יץ':"אני אוהב את מכבי ת"א. מכבי תישאר הבית שלי ואמשיך להיות אוהד גדול שלה. הייתה לי תקופה נהדרת בקבוצה. חבל שזה נגמר באבדן האליפות, אבל אני בטוח שמכבי ת"א תצעד קדימה ותחזור להוביל בכדורסל הישראלי והאירופי".
̼/font>

תגובות

טלספורט בפייסבוק