6

מה יהיה עם הפיניקס

ליגת הנשים הטובה בעולם ממשיכה והפעם:פיניקס מרקורי-וושינגטון מיסטיקס, ניו-יורק ליברטי-סיאטל סטורם

יום שני 02 יוני 2008
מערכת TELESPORT
פיניקס מרקורי- וושינגטון מיסטיקס (8+)

לא כך ציפתה פיניקס, אלופת העונה שעברה, לפתוח את העונה.הלילה,מול וושינגטון בבית, הם ינסו להימנע מהפסד חמישי ברציפות. בשבת האחרונה פיניקס הפסיӓה 83:94 למינסוטה הבלתי מנוצחת, עד כה. קפי פונדקסטר קלעה 31 נק' ודיאנה טארוסי הוסיפה 17 נק' עבור המרקורי.

למרות המאזן הגרוע של הקבוצה,קפי קונדקסטר מובילה את קלעיות הליגה עם ממוצע של 26.8 נקודות למשחק וטארוסי במקום השלישי עם 21 נק' למשחק.
Ċ
פיניקס, חסרה העונה את אחת השחקניות הבולטות שלה בשנים האחרונות,פני טיילור, שתאמנת עם נבחרת הנשים של אוסטרליה בביג'ין לקראת האולימפיאדה.

מנגד, וושינגטון הפסידה בשבת לראשונה העונה במגרשה הביתי. היה זה ללוס אנג'לס בתוצאה 59:̷0. מוניק קורי קלעה במשחק 15 נק' עבור הוושינגטון מיסטיקס. אלאנה בירד, הקלעית המובילה של וושינגטון  עד כה (17.5 נק' למשחק) סיימה עם 9 נקודות בלבד ומאזן גרוע של 3 מ-13 מהשדה. המיסטיקס ניצלו במשחק 31.9 אחוז מהזריקות שלהם ובכך רשמו מבוכה גדߕלה.

המיסטיקס מחפשים עדיין את נצחון החוץ הראשון שלהם העונה. הלילה,הם יתחילו רצף של שלושה משחקי חוץ. פיניקס ינצלו את היכולת החלשה של המיסטיקס וינצחו לראשונה העונה.


ניו-יורק ליברטי (4+) - סיאטל סטורם
<͢r/> הסטורם, עם חמישה נצחונות והפסד אחד עד כה, ינסו לנצח בפעם השלישית ברציפות הלילה.
בשורות הסטורם, משחקת לורן ג'קסון, ה-MVP של העונה שעברה. ממוצע הנקודות שלה בעונה שעברה עמד על 23.8 נק' למשחק. כמו כן, משחקת עבור הסטורם, האולסטרית סו בירד ۩הממוצע שלה עומד על 10.4 נק' למשחק. הרכש החדש של הסטורם, סווין קאש, שהגיעה בעיסקת חליפין עם דטרויט, מובילה את קלעיות הקבוצה.

הליברטי, עם נצחון אחד ושלושה הפסדים עד כה. במשחק האחרון הם פיגרו  במהלך המחצית הראשונה 46-21. במדיסון סקוור ߒארדן, הם יקוו להיראות טוב יותר. לא יהיו הפתעות במשחק הזה וסיאטל תנצח.

תגובות

טלספורט בפייסבוק