1

גם סיני מצטרף לחזן

בנוסף להצטרפותו של אלון חזן לשורות מכאי יפו, גם משה סיני, עוזר מאמן נבחרת ישראל חוזר בגיל 47 לשחק בקבוצת נעוריו

יום רביעי 04 יוני 2008
אשר גולדברג
היום (רביעי) הגדול של מכבי יפו נמשך. הנוסטלגיה משתלטת על הקבוצה הקטנה מהעיר הגדולה. לאחר הצטרפותו של אלון חזן לקבוצה, מצטרף שחקן עבר אחר, משה סיני, ששיחק בקבוצה  בעונת 1979 ӑתחילת דרכו. 

משה סיני, שחקן שהיה בעיקר מזוהה עם הפועל תל אביב, שבה הוא זכה ב -3 אליפויות ואף זכה ב-1983 בגביע המדינה. סיני אף זכה באליפות ההיסטורית של בני יהודה בתחילת שנות ה-90.  סיני משמש כיום עוזרו של דרור קשטן בנבחרת ישראל והנה ߑגיל 47, הוא עדיין בכושר.

חזן מצטרף למכבי יפו

אלון חזן (41), מגדולי שחקני הכדורגל הישראלי בכל הזמנים, מצטרף למכבי קביליו יפו. חזן נפגש היום עם ראשי הקבוצה, וסיכם על הצטרפותו למיזם, מיד לאחר שובו מיורו 2008 בשוייץȠואוסטריה, שם ישמש כפרשן. חזן יעזור למיזם והוא צפוי גם לחדש את ימיו כשחקן ולשדרג את סגל הקבוצה.

חזן, 72 הופעות בנבחרת ישראל, שלושה שערים, פרש ממשחק פעיל בסיום עונת 2003/4 לאחר ששיחק 487 משחקים בליגה הראשונה, בהם כבש 68 שערים. הוא אחד השחקנים הەתיקים בתולדות הליגה (מ-1984), זכה באליפות עם מכבי חיפה ובשלושה גביעים. פעם אחת נבחר כמבשל העונה. חזן שיחק שנה וחצי בווטפורד האנגלית ועימה עלה ליגה. 

לאחר פרישתו מונה כמנכ"ל מ.ס.אשדוד ולאחר מכן החליף את יוסי מזרחי בעמדת המאמן עד לאמצӢ העונה שחלפה.

עבור מכבי קביליו יפו שתעשה בעונה הבאה את צעדיה הראשונים בליגה ג' כקבוצת האוהדים השלישית בישראל, מדובר בכבוד גדול. מדובר באחד הספורטאים הגדולים שידעה המדינה, אדם אציל נפש שהצטרף למיזם בשמחה וללא תמורה כלשהי.

חזן מסר בתגובה לאתר אוהדי מכבי יפו: "אני אבוא לעזור בהקמה של מחלקת הנוער ואשתתף במידת הצורך בחלק מהמשחקים. זה פרויקט יפה וכל דבר שהוא מאבני היסוד של הכדורגל הישראלי ואפשר לשמר אותו, יש לעשות אותו בשמחה".

יו"ר הקבוצה, בר כהן: "זה רגע היסטורי עבור הקבוצה החדשה שלנו, אבל אנחנו מבטיחים כי נמשיך לעשות מאמץ לשדרג את הסגל שלנו עוד ועוד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק