אמשיך להתרגש בדרבים

טל חן, בלמה לשעבר של הפועל ת"א מסכם תקופה אדומה, וכבר מתחיל להתגעגע לקהל ולשאר הדברים המרגשים בחמש שנותיו במדים האדומים: "אנۙ לא מחפש את הרע בכל העזיבה, אני עוד אחזור להפועל"

יום שישי 13 יוני 2008
קרבצ'יק אביחי
לפני מספר שבועות, הפועל ת"א וטל חן יצאו בהודעה משותפת בה הכריזו על סיום הרומן ביניהם, שנמשך חמש שנים. כזכור, הבלם שצד את עיניו של דרור קשטן, דאז מאמן הפועל ת"א, הגיע למתחם חודורוב מצפרירים חולון תוך כדי שהוא נוצר את הפטיש והמגל עמוק בליבו. 

הבלם בן ה-29 מתחיל להתרגל לעובדה שהוא כבר לא ילבש אדום, אך מצד שני תמיד יוכל להיזכר בקהל האדום אשר תמך בו, בשני הגביעים שלקח ובמסע האירופי של ۔קבוצה בשלב הבתים של גביע אופ"א.

טל חן סיכם את התקופה הנפלאה שלו בהפועל: "אני מאוד גאה ומרוצה בכל מה שהשגתי במשך כל השנים בהפועל, אם זה להיות השחקן המצטיין של הקבוצה בעונתי הראשונה ואם זה להניף שני גביעים.


הבלם/קשר אחורי לא הפסיק להחמיא לקהל האדߕם: "נוצר ביני לבין הקהל קליק מיוחד שקשה מאוד להסביר, בלי להשתחצן, אני חושב שאני אחד השחקנים האהודים על אוהדי הפועל. באמת שאני לא מחפש את הרע אלא להפך. אני עוד אחזור להפועל ביום מין הימים".

"הדבר שאולי אני הכי אתגעגע אליו זה האוەירה של הדרבים, זאת הרגשה שאי אפשר לתאר. בכל אופן אני אמשיך להתרגש בכל דרבי של הפועל, והלב שלי יהיה איתם".


 עריכה: קרבצ'יק אביחי

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק