6

אוהדי הפועל יוצאים לרחובות

משה תאומים חזר מעוד גיחה לברזיל, ובינתיים אין בשורות עבור האדומים. אוהדי הקבוצה מתכננים שורה של הפגנות בימים הקרובים. הודעות נמסרו לשכני תאומים, ובקרוב גם אצל סמי סגול

שבת 14 יוני 2008
אשר גולדברג
פגרה קשה עוברת על הפӕעל ת"א, כשרק משחקי היורו מורידים זמנית את סיפורה של הקבוצה מהמקום הראשון בכותרות ומהתעסקויות של האוהדים המסורים.

אוהדי הקבוצה מתכננים שורה של הפגנות בימים הקרובים כמחאה על המצב הקשה הסורר בקבוצה. הודעות נמסרו לשכני תאומים, ובקרוב גם אצל ߡמי סגול.

אוהדי הפועל ת"א, הכואבים את מצבה של הקבוצה, מתכננים שורה של הפגנות ומחאות מול בתיהם של ראשי הקבוצה, משה תאומים וסמי סגול, זאת אחרי שבשבוע שעבר הם פרצו למשרדיו הפרטיים של סגול.

הפעם ההפגנות יהיו באישור המשטרה כשפלאייߨים חולקו אתמול בתיבות הדואר ברחוב בו גר משה תאומים ברמה"ש.

משה תאומים, נציגו של הבעלים, סמי סגול, חזר אתמול בצהריים מעוד טיסה לברזיל אבל ככל הידוע לא מצא רוכש או אנשי עסקים שייקחו את הפועל ת"א לידיהם. 


נכון לעכשיו, הקבוצה שחוזרת להתאמן ביום שלישי, מתקשה להעביר שחקנים חדשים ברשות לבקרה תקציבית ובכלל לא ברור האם השחקנים יוכלו לצאת בעודȠשבועיים וחצי למחנה האימונים באירופה והאם הקבוצה תוכל לעלות עם הרכב ראוי במשחקי גביע אופ"א. 

נכון לעכשיו, יש הקפאה מוחלטת בנושא תזרים מזומנים לרכש יוקרתי והקבוצה לא רכשה בינתיים שום שחקן מלבד מספר שחקנים מליגות נמוכות. בנוסף, חוזיהם ߩל השחקנים שנשארו קוצצו בשלושים אחוזים ומעלה. ברוך דגו, טל חן ושלומי ארביטמן נאלצו לעזוב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק