6

רוני לוי עשוי להצטרף לנתניה

רוני לוי שלא מצא קבוצה לאמן בעונה הבאה, זכה להצנה מהנהלת מכבי נתניה: תהיה המנהל הספורטיבי של המועדון. לוי שוקל את ההצעה. מתיאוס: לא נעלמתי

יום שני 16 יוני 2008
אשר גולדברג
 רוני לוי, שאימן בשנים האחרונות את מכבי חיפה, זכה להצעה מהנהלת מכבי נתניה להצטרף לקבוצה כמנהל הספורטיבי שלה.

מדובר יהיה בשדרוג מעמדו של לוי לתפקיד שכמעט לא מקובל בכדורגל הישראלי ושכיום מאויש רק בבית"ר ירושלים (גיורא שפיגל) ומכבי תל אביב (אבי נמני). לוי, המתגורר בנתניה, הבטיח לשקול את ההצעה.

הדובר איציק גניש הגיב על מועמדתו של לויȠלתפקיד: "דניאל יאמר רוצה לעשות ממכבי נתניה משהו גדול ואיכותי ורוצה לקחת את האנשים הטובים ביותר למערכת מבחינה ניהולית ומקצועית, ורוני לוי הוא איש מקצוע איכותי ובהחלט עונה על הדרישה והצורך הזה. המועדון צריך אדם מקצועי ומנוסה בעמדה זאת מאחר ויש למועדון ۨצון להשתלב במפעלים האירופאים הגבוהים ביותר".

אחד מאתרי האינטרנט פירסם הבוקר כי  במועדון לחוצים מאחר ומאמן הקבוצה בעונה הבאה, לותר מתיאוס נעלם לראשי המועדון. המועדון מבקש להבהיר כי בכל יום מדברים אנשי המועדון והבעלים דניאל יאמר עם מתۙאוס. לפני דקות אחדות אמר מתיאוס לאתר הרשמי: "מדובר בידיעה לא נכונה. אני בקשר יום יומי עם דניאל ואנחנו בהחלט מתכננים את העונה הבאה. אני מחכה לפתיחת העונה ומתכונן להקים את הבית שלי בישראל למינימום השנתיים הבאות. אני שמח לבוא לישראל ב-1.7 ולהתחיל לעבוד ۑ-2.7". 

הבעלים דניאל יאמר אמר: "אני מדבר בכל יום עם מתיאוס מכל מיני סיבות ואנו בהחלט מתכננים את העונה הבאה ביחד. אין שום קיפאון בהכנות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק