ברקוביץ' עזב. בנין מועמד

כפי שפורסם אמש בלעדית ב-TELESPORT, איל ברקוביץ' הבין כי הוא יהיה תחת ביקורת באם יאמן את הנערים פלוס העבודות שבו הוא מועסק. בכיר בהתאחדות:#ניצלנו מבושה. כעת טל בנין מועמד לתפקיד

יום חמישי 19 יוני 2008
אשר גולדברג

איל ברקוביץ' הודיע היום (חמישי) בתוכנית הרדיו בה הוא משדר "ספורט 99", כי הוא מוותר על אימון נערים א'. ברקוביץ' החליט להתמקד בעבודתו החדשה בעיריית נשר, כמנהל מחלקת הכדורגל לילדים ובתוכנית הרדיו בה הוא מפרשן.

כפי שפורסם אמש בלעדית ב-TELESPORT, בכירים בהתאחדות אמרו כבר אתמול, כי הם מתקשים להאמין כי ניתן יהיה לאשר את מינויו שӜ ברקוביץ', לאחר שלא יתכן כי מאמן נבחרת, ינהל מחלקת נוער פרטית וימשיך לפרשן ברדיו ולבקר את ראשי ההתאחדות, הקבוצות.

איל ברקוביץ' הקריא כאמור בתוכניתו בתחנת הרדיו "ספורט 99" ואמר בפתיחה מילים לזכות אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות: "אבי, אתה האיש החזק בכדורגל הישראלי, האיש על פיו יישק דבר. אני חושב שעברת דרך ארוכה עד שהגעת לטופ של הכדורגל הישראלי. אין לי ספק כי בחצי שנה שאתה בתפקיד, אתה עושה דברים יפים וטובים."

לאחר התשבוחות למר. לוזון, איל ברקוביץ' החליט כי הוא מעדיף לא לעמוד תחת האולטימטום שהציב לו יו"ר ההתאחדות: "ניסיתי לשכנע אותך שאין כאן ניגוד אינטרסים בין העבודה במועדון נשר לנבחרת, אתה היית בשלך ואמרת שאני אחליט עד הערב. אז החלטתי. אני לא אוהב אולטימטומים, ואני מעדיף לעבוד במועדון ספורۘ נשר ולא בהתאחדות."

כידוע, ברקוביץ  עובד בתחנת הרדיו של ארקדי גאידמק, הבעלים של בית"ר ירושלים ובמקביל הוא אמור לאמן שחקנים מהאגודה בנשר.

בכיר בהתאחדות אמר היום: "ניצלנו מבושה חסרת תקדים. אבי ۜוזון עשה טעות, ברקוביץ' הוא לא כזה ציוני ושלא יבלבל את המח. מדובר באדם פרטי, שדואג לעיסוקיו וזו זכותו, אבל שלא יספר כי מדינת ישראל היא מעל הכל. מוטב היה לו כל הסאגה הזאת הייתה נמנעת."

כעת טל בנין מועמד לתפקיד במקומו של ברקוביץ'. בנין היה כאמור בעונה שעברה עוזרו של ניצן שירזי במכבי פתח תקווה. בנין מוערך על ידי ההתאחדות, כאיש יסודי ששחקני הנוער והנערים רואים בו סמל.  אבי לוזון אמור לפנות אל בנין כבר מחר (שישי).

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק