6

פטיניו במומ עם נמני

חיירו פטיניו, קשר קבוצת באנפילד מארגנטינה מבוקש על ידי מכבי תל אביב. נמני מנהל איתו מו"מ ומשוחח גם עם ראשי בוקה וריבר. דיווחים ברומניה: מכבי מעוניינת בשלושה משחקני הנבחרת

שבת 21 יוני 2008
אשר גולדברג
חיירו פטיניו, קשר קבוצת באנפילד הארגנטינאית במו"מ עם מכבי תל אביב. הקשר הוצע בעבר למכבי חיפה, כשרוני לוי היה האיש שעקב אחריו ורצה להביאו לקӨיית אליעזר אבל המחירים הגבוהים מנעו אז את הגעתו לישראל.

כעת רוצה את פטיניו מכבי תל אביב שמנהלת מו"מ מוקדם עם השחקן, שאמור להבשיל על ידי אבי נמני השוהה בארגנטינה ונפגש עם סוכניו של השחקן ועם ראשי קבוצתו.

במקביל, אם המו&qŵot;מ לא יתקדם, בפנקסו של נמני נמצאים עוד ארבעה שחקנים ששייכים לבוקה ג'וניורס ולריבר פלייט, המושאלים למועדונים אחרים ואיתם ייפתח מו"מ במידה ופטיניו לא יגיע.

דיווחים אשר פורסמו הבוקר ברומניה מפרסמים כי מכבי תל אביב מעוניינת ב-3 משחקני הנבחۨת. השחקנים הם מירל ראדוי, דורין גויאן ובאנל ניקוליצ'ה. גויאן הוא השחקן היקר ביותר ומוערך בעלות של כ-5 מיליון דולר ובעקבותיו קבוצות מהשורה הראשונה ולפי הפרסומים גם מנצ'סטר יונייטד. אבי נמני שהמליץ על השחקנים עשוי לצאת לרומניה במהלך השבוע הבא.

Ӟי שחזר לישראל הוא המאמן רן בן שמעון שסיים את פרשנותו ביורו וממחר יתחיל לעבוד באופן מעשי במכבי תל אביב, כשנושא הבלם הקרואטי איגור טומסיץ' יהיה הראשון שבו יטפלו במטרה לסכם סופית את הגעתו לקריית שלום. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק