7

גברי: תאומים הבטיח 2 מיליון

בלעדי: היום נערך דיחן במשפטו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, שתובע את משה תאומים ולוני הרציקוביץ' על שני מיליון שקלים בטענה שהשכר הובטח לו באם יפרוש מההתאחדות. לוי סירב לחשוף כמה הוא מרוויח בערוץ 2

יום שלישי 24 יוני 2008
שלמה חסיד
 משפטו של גברי לוי נגד משה תאומים ולוני הרציקוביץ', בדבר התביעה שלȠלוי לקבל סכום של 2 מיליון שקלים,  החל היום.

לוי תבע מתאומים (הבעלים של הפועל ת"א), הרציקוביץ (מכבי ת"א)', יעקב שחר (מכבי חיפה)  ומאיר פניג'ל (בית"ר ירושלים)  סכום של 2 מיליון שקלים, מאחר שלטענתו,  הארבעה הבטәחו לו שיעמוד בראש מנהלת הליגה, תפקיד שהובטח לו, לפני 6 שנים.

כזכור, לוי פרש מההתאחדות לכדורגל, אולם המנהלת לא הוקמה. לוי הצליח להגיע לפשרה עם פניג'ל ושחר ואילו תאומים והרציקוביץ' לא הגיעו איתו להסכם. לוי טוען כי למרות שהמנהלת לא הוקמה, הוא החۜ בעבודה שהיתה רבה.

לוי תושאל היום על התצהיר אותו הגיש. פרקליטיו של תאומים תהו מדוע הוא חושב שמגיע לו שכר, למרות שהמנהלת לא הוקמה מעולם. לוי גם נשאל כמה הוא מרוויח בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" בערוץ 2 וסירב לחשוף את השכר כדי לשמור על סەדיות. הוא אמר רק: "אם אומר כמה אני מרוויח, אנשים לא ירצו לשפוט".

לוי אמר בסיום הדיון: "אני חושב שמגיע לי כסף. בית המשפט ייקבע". תאומים סיכם: "היה לנו דיון מעניין. שמעתי דברים חדשים ועובדות חדשות".

אגב, לו סירב לחשוף האם היה קשר בין אי ההחתמה בעבר  של גיא לוי במכבי תל אביב, לבין הדיון המשפטי.

צילום תמונות: מוטי קמחי
צילום ועריכת וידאו: אביחי קרבצ'יק

תגובות

טלספורט בפייסבוק