לחמן: חזרתי למשפחה

היום נערכה מסיבת העיתונאים של מכבי הרצליה, בה הוצג אייל לחמן כמאמן. לחמן הודۙע כי החתים שני גנאים נוספים לקבוצה. אריאל שיימן: "אם לא נעלה זו תהיה התרסקות"

יום שלישי 24 יוני 2008
אשר גולדברג
מכבי הרצליה ערכה הבוקר את מסיבת העיתונאים של פתיחת העונה ובה הוצג המאמן אייל לחמן שהודיע כי איתו יגיעו שני שחקנים גנאים.

בנוסף לבלם צ'ארלס ורדיס הודיע לחמן כי החתים את שני החלוצים מוחמד גאדו שהשתייך לסגלĠמינשנגלדבאך והחלוץ מוחמד שאריף. לחמן מעוניין בחלוץ גנאי נוסף ואם יושג סיכום תוותר הרצליה על אחד החלוצים האחרים.

הקבוצה סיכמה עם דני אלברט מראשון לציון ושלומי טולדו מאחי נצרת. כמו כן שיימן הודיע כי בקרוב יגיעו 2 שחקנים עולים חדשים מארה"ב.ļbr/>
לחמן אמר במסיבת העיתונאים: "חזרתי למשפחה, גם הביתה וגם למכבי הרצליה. אני שמח להיות פה, הרצליה היא מסוג הקבוצות בהן מה שחשוב זו העשייה, בעיקר בגלל הגיל הצעיר שיש בקבוצה. עברה עליי חצי שנה טובה בגאנה, משחקים מול 65 אלף איש. חזרתי לארץ רק כי המשפחה היא מעל הכל".

על הקבוצה הגנאית המשיך ואמר: "אין לי ספק ששחקנים משם יגיעו לצ'מפיונז ליג בשנים הקרובות. אני עוד אחזור לאמן בגאנה. אין לי תחושה של ירידה ברמה למרות שרמת השחקנים בגאנה גבוהה יותר".

אריאל שיימן, בעלי מכבי הרצליה אמר: "בעקבות שינוי מבנה הליגות נעמיד קבוצה בתקציב של 7 עד 9 מיליון שקלים, קבוצה שתעלה ליגה. אנחנו שמחים שלחמן חוזר אלינו, נכין קבוצה שתלך על דרך המלך כדי לעלות, אם לא נעלה, לא יהיה מדובר בכישלון אלא בהתרסקות. הליגה הלאומית מעניינת יותר מליגת העל".

שיימן הוסיף ואמר: "אני חושב ורוצה לעזוב כבר שנים, אבל עד שלא יגיע אדם ראוי ורציני ואקבל את מה שמגיע לי על השקעתי בקבוצה, לא אעזוב"

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק