נחשף: לוۗ המשחקים 2008/9

באתר מועצת ההימורים נחשף בטעות מסמך פנימי של לוח המשחקים לעונה הבאה, למרות שזה לא אושר על ידי ההתאחדות וכמובן לא נחשף. ההתאחדות עשויה לשנות את הלוח. התכנון למחזור הראשון: הכח - בית"ר ירושלים

יום רביעי 25 יוני 2008
קרבצ'יק אביחי

לוח המשחקים המתוכנן לעונת 2008/9 נחשף ביממה האחרונה במספר אתרי אינטרנט, בעיקר בפורומי אוהדәם. מתברר שאחד מאוהדי הפועל פ"ת שגלש באתר מועצת ההימורים, הגיע בטעות אל מסמך פנימי של מועצת ההימורים, מסמך שלא היה אמור להתפרסם ובו רשימת המשחקים לשני הסיבובים הראשונים בליגת העל ובליגה הלאומית.

תוכנית לוח המשחקים, כלל לא הוצגה לחברי מזכירות ההתאחדות לכדורגל שאמורים לאשר את הלוח בשבועיים הקרובים. בכל עונה, מכינה ההתאחדות מספר לוחות משחקים וביניהם הלוח המועדף, כשמשחקי הלוח לא מודלפים עד פירסומו, אם כי העובדה שמספר אנשים רואים אותו גורם שלעיתים מספר שעות לפני פרסום הלוח, חלק מרשימת המשחקים מەפצים באתרי האינטרנט או בעיתונים.

הפעם, מדובר ברשימה של כל הלוח. בלוח שפורסם נשמרת המסגרת הקבועה לפיה לדוגמא קבוצה מארחת ומתארחת לסירוגין מדי מחזור, בבלומפילד לא נערכים שלושה משחקים באותו מחזור. גם הפתח תקוואיות, הפועל ומכבי, לא מארחות באותו מۗזור.

יש לציין כי מזכירות ההתאחדות עדיין לא אישרה את לוח המשחקים וכי תוכנת מחשב יכולה לשנות אותו בתוך דקות. אולם לכל מי שמביע סקרנות לגבי הלוח המקורי שהוצע, אנו מציגים את משחקי המחזור הראשון והמשחקים המרתקים של הסיבוב הראשון.

במחזߕר הראשון שייערך ב-30.8, אמורה בית"ר ירושלים להתארח אצל הכח רמת גן, מכבי ת"א תארח את בני סכנין. מכבי פ"ת תארח את מ.ס אשדוד, מכבי נתניה תארח את בני יהודה, מכבי חיפה את הפועל פ"ת והפועל קריית שמונה את הפועל ת"א.

האלופה, ۑית"ר ירושלים, צפויה לארח את מכבי נתניה כבר במחזור השני, באותו המחזור צפויה לארח הפועל ת"א את מכבי חיפה.

במחזור השלישי צפוי להיערך הדרבי התל-אביבי הגדול בין מכבי להפועל ובית"ר ירושלים צפויה לארח את מכבי חיפה.

במחזור השמיני צפוי המשחק שמרתק תמיד בין בית"ר ירושלים לבני סכנין. באותו המחזור צפויה מכבי חיפה לארח את מכבי תל אביב.

משחקי המחזור הראשון בליגה הלאומית: הפועל ב"ש-בני לוד, מכבי אחי נצרת-הפועל רמת גן, הפועל עכו-הפועל חיפה, הפועל כפר סבא-הפועל ירושלים, הפועל רעננה-עירוני רמת השרון ועירוני קריית אתא-מכבי הרצליה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4